Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges a terhesség vagy...

Lehetséges a terhesség vagy csak tévhit talán?

Figyelt kérdés
Tegnap este kicsit lett hőemelkedésem és egy kicsit hányingerem is lett, de nem hánytam. És ma reggelre is hányingerem lett, de most sem hánytam és a hasam alját fájlalom és fel puffadva érzem magam. A napokban a derekamat is fájlaltam néha. És mostanában sűrűbben jön rám a vizelés... Lehetséges, hogy terhesség??
2012. aug. 3. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikorra várod a havidat?
2012. aug. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8 nap múlva kellene. De sosem szokott hányingerem lenni és lázam sem havi előtt...
2012. aug. 3. 08:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Elírtam 7nap múlva.
2012. aug. 3. 08:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak bebeszéled magadnak.
2012. aug. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor még bármi lehet. Várd még meg azt az 1 hetet és utána tesztelj.
2012. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beszedtél valami vírust, vagy tényleg csak bebeszéled. Terhességi tünetnek még nagyon korai lenne még akkor is, ha esetleg korábban fogant.
2012. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ha megfogant volna már 4 hetes lennék... Hát majd kiderül.
2012. aug. 3. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!