Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. heti ultrahang 17+5...

18. heti ultrahang 17+5 naposan? Haza fognak küldeni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál és elszámolta a heteimet. Naptár szerint augusztus 18.-án leszek 18 hetes. Az orvosom 16-ra mondta, hogy menjek. Mikor értetlenkedve kérdeztem, hogy még nem leszek 18 hetes, azt mondta a 2 nap nem számít. Nekem sztk-ban van az UH, ahol nem akarom, hogy emberek előtt elküldjenek. Most már nem adnak beutalót, hanem kiskönyvvel kell menni. Remélem nem hiszik, hogy én vagyok türelmetlenke. :( Volt már valaki hamarabb?
2012. aug. 3. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

jééé.. :) egy hét ide vagy oda, semmit sem számít! én is 17 hetesen voltam, ilyeneken nem fognak problémázni, hazaküldeni meg pláne nem. ha ennek fennállna az esélye, akkor nem is erre a napra adtak volna időpontot. én a 12 hetes UH-n is 11 hetes terhesen voltam anno, azóta meg rendszerint valahogy nem a pontos időkre kapom a dátumot. hol későbbre hívnak, hol előbbre, de ezen felesleges aggódnod.

üdv,33 hkm

2012. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én parázok az sztk-tól. Körülbelül fél éve kezeléseket kaptam és egy peteérést figyelő UH után az orvosom mondta, hogy az NST-n lesz, adjam be az eredményt oda. Az asszisztens kijött és mondtam, hogy a Doktor úrnak ide kell beadnom az eredményem. Hangosan a kismamák előtt lehordott, hogy nem tudok olvasni, ez NST. Majd ide akkor jöjjek, ha terhes leszek és van egy csomó nőgyógyászati rendelés, adjam be valahova... Bőgve kullogtam el. A kartonozóban volt egy ismerős, aki felhívta az NST-t. Mire felértem már várt a "kedves" hölgy, "Jöjjön nyugodtan" mondattal... Nagyot kellett nyelnem, hogy ne jöjjön ki, ami kivágyódik... Emiatt félek :(
2012. aug. 3. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fognak hazaküldeni, ezeket az UH-okat nem kell napra pontosan csinálni. Én is 11+5 hetesen voltam a 12 hetesen, és 17+5 a 18 hetes UH-on. Ez teljesen rendben van, ne aggódj.
2012. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) Remélem nálunk is ilyen zökkenőmentes lesz. Ráadásnak a férjemet is be szeretném vinni, mert most látná először a Picit.
2012. aug. 3. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!