Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kövérek később érzik meg a...

A kövérek később érzik meg a baba mozgását?

Figyelt kérdés

A háj,nagyobb has miatt kérdezem.

Én 15hetes vagyok és még semmit sem érzek.


2012. aug. 4. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
15 hetesen még senki nem érez semmit. Olvass utána a dolgoknak,tudod, google...
2012. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olvass utána te is,hányan éreznek már előtte...
2012. aug. 4. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:

elmondanám hogy én az első terhességemet 95 kilóval kezdtem és a kislányomat a 14 héten éreztem legelőször.

ennek 2 éve.


most 85 kiló vagyok és kisfiam lesz ő meg már a 11 hét elején bejelentkezett.


egyébként mindketten nagyon aktív babák,.

vagyis a lányom, a kisfiam még a pocakban 26 hetes vagyok.


sokat jelent persze a hasfal vastagsága is, de ezek szerint nem ezen múlik.

nekem is volt az elsővel jócskán hurkám mégis korán éreztem..


igaz most kevesebb vagyok 10 kilóval ez is sokat számít vékonyabb is a hasfal szülés után második terhességnél,..


nem mindig dönthető el ki mit érez és hogy az volt-e az amit érzett a babát :)


de én már a másodikkal tudtam mit kell érezni, teljesen más mint egy bélmozgás,

apró rebbenés ott lentről , buborékpukkanás, vibrálás ilyesmit érez az ember..


és onnantól nincs megállás szülésig :)


és ugye ez függ attól is amint írtam hogy mennyire aktív a baba..


minden jót kismamák !!!

2012. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ, mert te ezt belülről érzed, nem kívülről!!

Kívülről viszont nem lesz olyan szembetűnő, mintha vékony lennél!

Nekem a mellső falon tapad a lepény, én például azért éreztem később, kb a 19-20. hét környékén!

Meg első babánál inkább később érzi mindenki(általában), mert igazából még nem vagy benne biztos, hogy Ő az!

37hkm

2012. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75 kiló voltam terhesen és én is 11 hetesen kezdtem el érezni a kisfiam.Senki nem hitte el...kivéve a védőnő,meg a körzeti nőgyógyászom akihez terhesgondozásra jártam.Viszont a kis könyvembe nem írhatták bele ezt a időpontot, mert ahogy ők fogalmaztak a nagykönyv szerint kell tenniük,végül 15 hét lett beírva.
2012. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 79 kilóval kezdtem a terhességet, 22. héten kezdtem érezni.

Azt mondják, 18-20. az átlagos.

Olvastam olyan fórumon (nlcafe), hogy az anyuka 8 hetesen érezte, pedig ő is 80 kg körül volt...

2012. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én vékony voltam,16.héten mozdult meg,2.al vagyok várandós,már érzem egy ideje,de tudom mire figyeljek,ezt elsőnél nem tudtam.Apró rebbenés,buborékpukkanás mindig ugyanott.Szerintem ezt kis szerencsével húsosabb és csontosabb mamik is érezhetik,a rugdosás viszont majd valószínűleg hamarabb látszódik egy soványabb kismamán.
2012. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kövérség ezt egyáltalán nem befolyásolja. Belülről, a méhfaladdal érzed a rugdosást, nem kívül a bőrödön. Kívülről viszont tényleg később érződik/látszik a mozgás dagibb nőkön.

Nekem van jócskán felesleg a hasamon és én is 15 hetesen éreztem először. Kívülről viszont csak 25 hetesen kezdett el látszani.

2012. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!