Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babások, amikor...

Harmadik babások, amikor bejelentettétek, hogy jön megint a baba hogy reagált a család, ismerősök?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen volt már, de én most szembesültem vele, volt aki azt mondta ne hülyülj, ennyi eszed van?!, más meg hogy már megint? Miért van ez?
2012. aug. 6. 13:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Nekünk is 2 fiunk van és most egy 15 hetes pocaklakó, aki nem tudjuk még milyen nemű. :)

Sajnos majdnem mindenki "megvan áldva" ilyen emberekkel. :(

Az én anyukám a világ legjobb anyukája, így ő természetesen örült nagyon. Telefonba mondtam el neki mert nem tudtam várni és hát... ha nem a boltba lett volna akkor sikított volna. (pedig nem az a hangos féle) :) Hát a férjem anyukája meg... már néha odales a hasamra, de még nem kérdezte meg amit ... Ti elmondjátok majd anyukádnak vagy egyáltalán nem is tartjátok a kapcsolatot?

2012. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Kedves 10- es erre én is gondoltam először, de pont olyanok reagáltak a legbántóbban, akik nem tudják mi volt velem.
2012. aug. 6. 13:57
 13/24 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is 3gyermekem van 2 kisfiu és most lett egy kislány is!Tesom elöször meg szolalt uristen minek ez a gyerek most meg imádja mindenki engem mondjuk nem érdekelt ki mit szol én boldog akartam lenni és boldog is vagyok most szeretnénk a 4diket és nem érdekelki mit fog szolni:-)boldog baba várást neked!
2012. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Kedves 4- es! Egyáltalán nem áll szándékomban elmondani, mert az első babánál amikor kiderült, hogy terhes vagyok kidobott otthonról, a másodikat nem én mondtam el de hallottam azt mondta, hogy minek nekem második. Az apám még nem látta a 20 hós unokáját, így ezt nem mondom el, habár gondolkodtam kiteszem az uh. Képet Facebook- ra hadd pukkadozzanak.
2012. aug. 6. 14:01
 15/24 A kérdező kommentje:
Kedves 13- as! De jó neked, hogy lett egy kislány is! Én is nagyon szeretném ha az lenne! De végül is mindegy.
2012. aug. 6. 14:05
 16/24 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nagyon sajnálom, amit veled csinált a saját anyukád. :( Teljesen megértelek, hogy nem mondod el neki.
2012. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia! Valahogy kicsit megnyugodtam,hogy nem csak az én ismerőseim ilyen negatívak. Nekem két kislányom van, most szeretnék harmadikat. Anyám mindig azt mondja, ha szóba jön a dolog, hogy az én döntésem, de jól gondoljam meg, mert megcsinálni egy dolog, de föl is kell nevelni.

A többiek, ismerősök meg azzal jönnek, hogy aki a mai világban 3 gyereket vállal, az nem normális, mert minden bizonytalan. De könyörgöm, miért? Ha a párommal szeretnénk, úgy gondoljuk, hogy elférünk, fel tudjuk nevelni őket úgy hogy ne szenvedjenek hiányt semmiben, akkor miért ne?

Én erre azt szoktam mondani, hogy a legínségesebb időkben, pl. a háború alatt 4-5, meg 8 gyerek is felnőtt, és milyen szívósak is (nagyapám korosztálya), pedig azért az akkori idők a mostanival össze sem hasonlíthatók...

Én is lepergetem ezeket magamról, mert én meg ugysem nyugszom, amig nem lesz egy harmadik is!! (és mindegy fiu vagy lány lesz-e:))

2012. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Látván, hogy szinte mindenkinek beszól ilyet vki, én is megnyugodtam. A lényeg az, hogy a férjeddel akarjátok a dolgot, a közeli rokonok, barátok örülnek velünk és ilyenkor tudja meg az ember ki az aki mellette áll. Ha mást nem is de ezt legalább megtudja az ember. Igaz, hogy el kell tartani őket és nagyobb korukban még több pénz kell, hogy elindìtsuk őket, de ahogy írtad régen is megéltek többen is, és legalább a mi gyerekeink mindig számíthatnak egymásra majd.
2012. aug. 6. 16:26
 19/24 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó vagyok: így-így:)) Nekem az a legfájóbb, hogy anyósom inkább mellett áll ebben az ügyben, mint anyám, pedig ettől függetlenül bármiben lehet számítani rá... Reménykedem benne,hogy ha meglátja a harmadik unokáját, attól kezdve eszébe sem jut majd ilyen marhaságokkal gyötörni.
2012. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Bocsi nem olvastam végig az egészet. Nálunk mindenki azt kérdezte, hogy ugye becsúszott? Normális vagyok? Ugye elvetetem stb. Aki régóta babát szeretne, de nem jött még össze neki, az konkrétan rám csapta a telefont, azóta sem beszéltünk. Volt aki csak annyit kérdezett, hogy mi lesz ma este a tv-ben. nagyon bántó volt. Csak a férjem és én örültünk neki, mindenki!!! csak ilyen,és ehhez hasonló reakciót váltott ki. Én tényleg nem értem elsőre, miért nem tudtak velünk együtt örülni az első pillanattól fogva. Most már nem érdekelnek. (Anyagilag nagyon jól állunk, így nem ez matt néznek h..nek.)
2012. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!