Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babások, amikor...

Harmadik babások, amikor bejelentettétek, hogy jön megint a baba hogy reagált a család, ismerősök?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen volt már, de én most szembesültem vele, volt aki azt mondta ne hülyülj, ennyi eszed van?!, más meg hogy már megint? Miért van ez?
2012. aug. 6. 13:21
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem is az anyagiak miatt mondják nekünk sem, mert ha olyan körülmények között élnénk akkor igazuk lenne, hogy nem kell a nyomorba több gyerek. De így, hogy megvan mindenünk egyszerűen nem értem, nem nekik kell felnevelni akkor meg mi bajuk!?
2012. aug. 6. 21:14
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk két gyerekünk van, de nagyon szeretnénk harmadikat, csak nem sikerül:-( Viszont ha sikerülne nem élném túl, mert anyukám saját kezűleg csapna agyon:-) Amikor jött az első, megkérdezte, hogy minek gyerek ebbe a világba. Amikor jött a második, akkor 3 hónapig nem állt velem szóba, annyira megharagudott. Tény, hogy nehéz 3 gyerekkel a mai világba, de ha valaki tudja vállalni, akkor másnak semmi köze hozzá.
2012. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#17 vagyok: ebből az jön le kedves utolsó, hogy nem is nagyon segít anyukád? Mert ha így van, és nem is függtök tőle sehogy (se anyagilag, se lakásügyileg), akkor próbáld meg elfelejteni ezt a negatívumot (bár tudom, szarul esik). Lehet azért nem sikerül, mert eleve gátat szabsz neki gondolatban anyukád miatt... Igenis vállald fel a döntésed, ha nem tetszik neki, akkor is, milyen anya, hogy nem támogat? (az enyém tudom, megbékél a gondolattal, eddig még mindig elfogadta a döntéseimet, ha előtte puffogott, akkor is)
2012. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Egyetértek, szerintem ne miatta ne vállald, ha szeretnél még babàt és ő ezért elfordul tőled, akkor tegye! Láttad biztos én hogy jártam és nem bántam meg, hogy a gyermekemet választottam helyettük! Nehêz de túléltem!
2012. aug. 8. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!