Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 32. heti UH-n és...

Ma voltam 32. heti UH-n és azt mondta az orvos, hogy nagyobb a baba így majdnem 34 hetesnek írt Jártatok így ti is? MOst akkor előbb jön majd 2 héttel vagy csak nagy baba lesz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
mekkora adatokat mért??
2009. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem valószínű hogy előbb fog jönni csak nagyobb baba lesz.Nekem is nagyobbnak mérték az utolsó trimeszterben ,és egy gyönyörű 4050 g-os babám született a 39.hétre.:)
2009. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányomat is nagyobbra mondták, 2 héttel...

Na, ehhez képest a 39. héten született 2950g és 50cm volt:) Úgyhogy nem biztos, hogy előbb jön, d az sem, hogy nagyobb lesz.:)

2009. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az értékekre már nem emlékszem de folyamatosan nagyobb volt 1-2 héttel minden mérete, én is azt hittem hogy előbb jön, de csak 5 nappal kívánkozott ki előbb. A súlyával tévedtek a legnagyobbat egyébként, fél kg-mal nagyobb lett. Valószínűleg csak nagyobb lesz. A húgom legnagyobb babájánál a szülést is be kellett indítani, mert nagyság ide vagy oda, jól érezte bennt magát...
2009. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kisfiamnál 37.hétben mondta az orvos,szülésérett bármikor kibujhat,ennek ellenére 42.héten császároztak.
2009. júl. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Nekem már 2x javította át a Dr a szülés várható időpontját igy Szept közepéröl Szept elejére ugrottunk kb 2.5 héttel nagyobb mint ˝kéne˝ az első számítás alapján.Úgyhogy mostmár kíváncsi vagyok ,hogy milessz mert tervezett császárom lessz és így még azt is átjavította Szept első hetére.

Örömteli babavárást midenkinek.

31-hetes km

2009. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

sziasztok én sztkba járok és a nagy Uh-ra meg a Dél-Pestibe és az sztks orvos kért flowmetriát,

de Az uh s doki csak ezeket az adatokat mérte meg

Ac,287 mm Th,69 mm, Fl,59 mm, Jó szívmüködés,hátsó falon tapadt lepény,általános mennyiségű magzatvízt

Ez nem kevés????????? Se súly se Bpd?

2009. júl. 22. 08:52
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!!

Mindenkinek problémamentes terhességet!!

Könnyű szülést!!

2009. júl. 22. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!