Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7.6 -os cukorérték terhelés...

7.6 -os cukorérték terhelés után jónak vagy rossznak minősül?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz! Készülj fel lelkileg a terhesdiabetológiára! Nekem 4.6 volt terhelés előtt, és4.0 utána! Lehet hogy egy kis diétával megúszod! Jobban odafigyelnek majd rád, van két gyerekes ismerősöm, neki is terhességi diabétesze volt, kétszer, de rendbe jött szülés után. Ö is diétázott
2009. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem is annyi, csak az a baj, h én kb 2-3 hónap múlva kaptam meg az eredményt, ugye addig meg semmit sem tudtam róla. most, 34 hetesen kezdtem el diétázni, remélem semmi baj nem lesz!
2009. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

az még jónak számít. 7,8-ig elfogadják, de az biztos, hogy diétáznod kell!

Nekem az elsővel az éhgyomri 9 volt, cukrot nem is kellett innom, most megittam a cukrot 16 hetesen és 8,4 lett. egyenlőre nekem is diéta-diéta-diéta :S

2009. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem 8.8 lett! 160g-os szénhidrát diétát írt a dokim. 1 hét diétázás után az újabb vérvétel éhgyomor, reggeli/ebéd/vacsora utáni már tökéletes lett. Ja és ettem dinnyét is vacsira, és norbi túrórudit is uzsonnára. Tehát valamennyi "édességet" is lehet ami cukormentes. Ne aggódj! Nem lesz gond!

28 hetes kismama

2009. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy tudom, hogy 7,8-ig elfogadják, de orvosa válogatja. Nekem azt mondta a dokim, hogy már 6,8 felett diétára fogott volna. De mivel 9,5 lett, így nem is volt kérdéses, hogy diétáznom kell.
2009. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7 felett szoktak diétát javasolni, de ettől még nem dől össze a világ...
2009. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 5.9 a felső határ a terhelés után.Szóval, ha nálatok is így van, akkor rossz.
2009. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is annyi lett terhelés után és nem fogtak diétára. Terhelés előtt 4,5 volt. Mondjuk én magam miatt kerülöm az édességet, viszont sok gyümölcsöt eszek. 36 hetes kismama
2009. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!