Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy enyhíthetem a légszomjam?...

Hogy enyhíthetem a légszomjam? Hetek óta nem tudok aludni.

Figyelt kérdés
A 33. hétben vagyok, főleg éjszakánként borzasztó légszomjam lesz. A kánikula is rásegít :( Más is "jár az én cipőmben"? Adjatok tanácsot ha tudtok, mert már nagyon nehéz. Köszönöm szépen!
2009. júl. 22. 02:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nagyon okos dolgot nem tudok mondani. Én is így voltam, bár én télen szültem és nekem nem a melegtől volt, hanem szív problémám volt, meg persze a baba súlya is, de 2-3-4 hét alatt /nem tudom pontosan/ elmúlt magától. Próbálj meg megnyugodni, kényelmes pózt találni magadnak, olvasgatni vagy bármivel elterelni a gondolatodat. Nagyon sokan éjszaka takarítanak :-). Én is az utolsó hónapban 11-12 körül feküdtem és már 2-kor fent voltam. Tv-t néztem, interneteztem, stb. Minden esetre kitartást és sok egészséget kívánok!
2009. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Látom éjszaka írtad a kérdésed, tehát tényleg nem tudsz aludni :((( Nem tudom, én mennyire tudok segíteni, sőt, lehet ezt már meg is próbáltad, szóval a párnákat próbáld meg egy kicsit feljebb tenni, és így hátha sikerülni fog az alvás. Az én éjszakáim is elég nehezen telnek, én 34+5 hetes vagyok, alapból túlsúllyal indultam, és már van rajtam egy húszas, ráadásul gerincproblémám van, amitől nem tudok mozogni. Szóval elég nehéz!!! Egyébként olvastam itt néhány kismama írását, miszerint az utolsó hetekben ülve aludtak. Elég kellemetlen, én már ezt is kipróbáltam. Hát, nemigen hiszem, hogy nagyon sokat segítettem, de azért remélem hamar megoldódik a gondod, ha nem hamarabb, hát a szülés után biztosan!!! Kitartást, és nagyon boldog babavárást, valamint könnyű szülést kívánok Neked!!

2009. júl. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is 33 hetes vagyok, és nekem is vannak ilyen panaszaim, de változó hogy mikor és milyen intenzitású.Engem már kb a 22. héttől elkísér.

Én arra gondolok hogy mivel a szívnek sokkal többet kell dolgozni, és megterhelődik és ezért lehet, na meg a baba.

Igen, van aki félig ülve alszik, de nálam az is segít hogy megpróbálok nem rá figyelni, mert akkor még jobban érzem.

Már várom a végét, remélem pár hét........

Jó babázást.

2009. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!