Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélésnek mikor jönnek a...

A vetélésnek mikor jönnek a tünetei? Mármint a magzat elhalása után hány nappal? Ugyanúgy megmaradhatnak a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
ja, ne má' ! Ugye nincs is semmi bajod, csak gondoltad rákérdezel?! Mindenkinél mások a vetélés jelei, mint ahogy a terhességé is! És igen, megmaradnak gyakran a tünetek a vetélés után is! Menj orvoshoz ha vmi bajod van, ha meg nincs, akkor próbálj ne ilyeneken agyalni!
2009. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
6 hetesen még nincs szivhang és a doki azt mondta 4 nap mulva kikaparja ha nem lesz.. hát ezért aggódom
2009. júl. 22. 16:47
 3/12 A kérdező kommentje:
ja, és nem érzek semmi változás, ugyanúgy émelygek, éhes vagyok, mellfeszülés stb.
2009. júl. 22. 16:48
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Óóóóóóóóóóóóóóó hát remélem talál szívhangot...és ha lehet ha van rá mód,legalább mégegy doki nézzen meg.Nem véletlen mondom,az én fiamat is ki akarták kaparni hogy elhalt...nem hagytam,hívtam -illetve a férjem hívott- egy másik orvost.Péter most 10 éves múlt.
2009. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 7 hetesen nem tudom hány naposan vot először. Keress másik orvost sűrgősen. Ne hagyd magad!!! Ne gondolj semmi rosszra. Ott fog dobogni a csöppség szive nemsokára. Nyugi, az a fontos!!:D
2009. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én márciusban ezen átestem. Semmi jel nem mutatott arra,hogy nagy baj lenne. Ugyan úgy volt hányingerem és feszült a mellem. Nálam sem talált az orvosom szívhangot és megmutatott másik orvosnak is de ő is u.azt a rossz hírt tudta mondani. Iszonyú érzés volt,nagyon el voltam keseredve. De ha mégis a rosszabbik dolog történne meg veled,akkor se add fel! Én sem adtam fel,most 9 hetes kismami vagyok és nagyon bízok benne hogy nem lesz semmi baj mert ő az első gyermekem. Nagyon izgulok érted,hogy minden ok legyen!:)
2009. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt mondod? akkor ez most nem biztos? nem értem 6 hetesen miért paráztat ilyenekkel. meg, hogy visszamaradt a fejlődésben 3.7mm a magzat
2009. júl. 22. 19:33
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nekem is ő lenne az első és már nagyon szeretnénk. én is ugy tudom, hogy sokaknak 8 hetesen van, a doki meg mondta h már most kell lennie. de én ugy érzem él a babám..
2009. júl. 22. 19:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 4 vetélésem volt. Mindig más tünetekkel jelentkezett, és olyan is előfordult, hogy semmi tünete nem volt.

Egy esetben 3 mm volt a magzat, vert a szíve, viszont 1 hét múlva is ugyanakkora volt. Ezzel csak azt akarom mondani, hogyha a következő UH-on fejlődik a magzat, az már jó jel, és ne hagy magad.

2009. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen 3mm volt! Jövő hétre lesz szívhang is. Én meglepődtem, hogy nekem a 6. héten volt, mert mindenkitől azt hallom, hogy 7. héten szokott csak lenni. Légy határozott, és ne hagyd annyiban!!! Keress másik orvost is, ezen már nem múlhat! Írd meg kérlek, hogy mi lett veletek!!
2009. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!