Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélésnek mikor jönnek a...

A vetélésnek mikor jönnek a tünetei? Mármint a magzat elhalása után hány nappal? Ugyanúgy megmaradhatnak a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 16:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
elmentem másik dokihoz és mindent rendben talált! azt mondta szép terhesség! 7 hetes vagyok, 3 hét mulva megyek szívhangra! volt egy ideges hetem,de ezután talán minden rendben lesz! köszönöm nektek!
2009. júl. 27. 16:39
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szióka!

Ne haragudj,hogy csak most írok de böngészgetek ebben a témában,mert velem is hasonló dolog van most,csak a dokim hozzáállása jobb mint nálad.6+4 hetesen nem látott életjelet csak petezsákot.Hogy alakultak a dolgaid?Minden rendben van?

2009. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!