Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen már nekiálltam...

7 hetesen már nekiálltam vásárolni, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Amit jó áron látok, megveszem, mert késöbb tutti nem találok olyan áron. Baj? Nagyon ciki? Vagy ne foglalkozzak vele? Nem vagyok babonás!
2012. aug. 16. 10:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
nem szabd em érdemes bármi közebjöhet sajnos akkor mi lesz???? 20 héttöl vegyél bármit is elöbb ne
2012. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én erre nem is gondolok, hogy bármi közbejöhet... :)
2012. aug. 16. 10:24
 3/20 anonim ***** válasza:

Én is az elejétől kezdve vásárolgattam!

Erre meg ne gondolj, hogy valami közbejöhet!


Én sem vagyok babonás, nem hiszek az ilyenekbe! Amit tényleg jó áron látsz, vedd csak meg!

Boldog babavárást!

2012. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jól teszed, azzal ne is foglalkozz, mert csak bevonzod a bajt! Nem ciki, persze aki babonás, az úgy sem vesz semmit, majd csak a végén....én is vettem annak idején bodyt, meg kis zoknit, mikor kiderült jön a baba, mondjuk ténylegesen, később vásároltunk, amikor már tudtuk a nemét. Mondjuk a body kicsi lett rá, de az már mellékes! (: Gratulálok és boldog babvárást kívánok!
2012. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Persze a nagyobb dolgokat én is késöbb tervezem, meg sok minden van ami a baba nemétől is függ, így azt megvárom.

De pl most bölcsőt találtam nagyon olcsón, unisex ágyneművel és baldahinnal, ilyen olcsón nem fogok kapni sehol.

1-2 kiszoknit, 1-2 bodyt vettünk eddig, meg persze folyamat böngészem a vaterát és ami jó áron van... :)

2012. aug. 16. 10:46
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem, én még terhes sem voltam már fürdető-pelenkázó álványt vettem és fehér ruhákat.Első próbálkozásra jött a kis cuki.Bevonzottam az optimizmusommal :D.
2012. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel a 20. hét után se vásároljunk, mert akkor is bármi lehet...

Ha nem vagy babonás nem gáz. :) Én mondjuk annak a híve voltam, hogy ha akármi baj is történik, gyerekem vagy így vagy úgy, de egyszer lesz! Tehát semmi nem felesleges. ebben a szellemben vásárolgattam mindig. :)

2012. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó teljesen igazad van!
2012. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igen, én is így látom, ha ne adj isten bármi történik, újra fogunk próbálkozni, és egyszer gazdára találnak a holmik, persze nem fog semmi történni, fő a pozitív gondolkodás.

Köszönöm, hogy segítettetek, így már nem is érzem magam "hülyének". :)

2012. aug. 16. 11:06
 10/20 anonim ***** válasza:
nem gaz, en is vasarolgatok ha valami megtetszik, kb 9. hettol. igaz keves dolog kell mert masodik baba, de azert van amit megis lexserelek! en sem vagyok babonas es nem azert lesz baja a babanak mert koran vasarolunk!!
2012. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!