Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet elkerülni, hogy...

Hogyan lehet elkerülni, hogy az ismerősök ne simogassák a hasam?

Figyelt kérdés
Megőrülök tőle, hogy megfogdossák a kerekedő pocimat. Tudom, hogy csak kedveskedni akarnak, de ezt én szeretném megtartani magamnak és a páromnak. Néha el sem tudok húzódni, mert egyből a pocimhoz érnek. Nem tudom hogyan lehet időben és sértés nélkül figyelmeztetni az embereket.
2008. máj. 10. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú!! Ezt én is utáltam, mindig összerándult a hasam, ahogy hozzáértek. Én kerek perec megmondtam, hogy ne simogassa meg, mert marhára idegesít. Szerencsére nem sértődtek meg, jó fejek voltak :o) Aki meg megsértődik; úgy kell neki....

Egyébként pont ezért én sem simogatom meg más hasát.

Ne hagyd magad!!!

Boldog babavárást! :o)

2008. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Èn sem szerettem.Megkell mondani,és ke´sz.Ezen nincsen mit megsértödni.Finoman közöld velük,hogy nem szeretnéd,ha simogatnák a hasad,neked ez kényelmetlen,kellemetlen.

2008. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a békés középutat választottam.Tehát megmondtam nekik,hogy csak úgy ne simogassák már,de egyszer egyszer megmutattam,hogy milyen amikor rúg,hol a háta meg a kis buksija.Így megértették a döntést.
2008. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Légy résen :) Amúgy elmondhatod azt is, hogy a sok simogatás méhösszehúzódást kelthet, ami nem szerencsés... hiszik, nem hiszik, de nem fognak odanyúlni :D
2008. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom mániaja lenne, ha hagytam volna-de nem.

Meg akarta simogatni, én meg elhúzodtam és mondtam neki, ezt egyedül csak a párom csinálhatja (éppen azért amit itt fentebb is írt valaki-"ezt meg akarom tartani magunknak").

Meglepődött, mint még sokmindenen a terhességem alatt-de többet nem is probálkozott.

2008. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én voltam az utolsó

Bocsi-pont Te írtad:)

2008. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ha odanyúl valaki ragd rá a hasadra a kezed és mond hogy nem köztárgy.Terhesség nélkül sem simogatja végig a família a testem.Szerintem ez egy intim dolog .Akár a hasam, akár nem.
2008. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak úgy, ha szólsz...Nálunk is inkább a páron családtagjai tapogatnák, ha hagynám. Én megmondtam, hogy nekem ez kb. olyan, mintha a mellemet simogatnák meg. Hatott :-)
2008. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Résen leszek ;)

2008. máj. 11. 10:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdekes,engem nem zavar valamiért.Nem is sokan tapogatják.Anyósom néha megfogja,meg 1-2 barátnőm.Persze idegenek (a régi munkahelyemen a vevők ha bemegyek) is hetente 1-2 alkalommal megfogják,de miért ne?Persze megértem azt is ha valakit zavar.Nekem inkáb az a furi,hogy a szűk családból csak anyós meg az unokahugom tapogat a páromon kívül.Lehet a többiek úgy gondolják,hogy zavarna.:)Anyám sem szokta megfogni,pedig nagyon várja a csöppséget.:)
2008. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!