Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis huvelygombatol lehet baja...

Kis huvelygombatol lehet baja a babanak? Szules kozben elkaphatja, mi baja lehet? Picit viszketek felek huvelygomba, hetvegen szulok!

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért nézik, mert elkaphatja. Ilyenkor adnak antibiotikumot, nem lesz baj.

Könnyű, gyors szülést!!

2012. aug. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Dokinak mondd el, ha nem folyt még a nyákdugód akkor biztos kapsz rá valamit, ha elfolyt akkor szájon át kapsz valami gyógyszert.

És igen a baba elkaphatja, úgyhogy vigyázz magatokra!:)

2012. aug. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
okes koszi!de ugye igy nem tud fel jutni hozza?1cmre vagyok nyitva keddi adatok alapjan.... es ha elkapja akkor mi baja lehet??
2012. aug. 17. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Ritka esetben okoz csak fertőzést az újszülöttnél a gomba.Attól is függ hogy a hüvelygomba milyen mértékben van elterjedve.

Mivel terhesség alatt jellemző a hüvelygomba így nem gondolnék a legrosszabbra.

Ilyen esetben általában a canesten combit szokták javasolni.

Javaslom neked is hogy vegyél a patikában ezt.

De inkább azért én megmutatnám a dokinak, ő mit javasol hiszen azt mondod hétvégén szülsz.

Szülésindítás lesz, vagy spontán várod a megindulását?

2012. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
inditanak,hat nem lehet olyan nagyon veszes mert tegnap ota erzem viszketni,es nagyon erzekeny vagyok ra,mindjart eszre veszem mikor van...
2012. aug. 17. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!