Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg még inni sem lehet...

Tényleg még inni sem lehet tereléses cukor előtt? Nektek mást is néztek, mert nekem a beutalómra még egy csomó mindent ráírt a doki?

Figyelt kérdés
Ma voltam beutalóért (terheléses cukorra megyek holnap) a háziorvosomnál(vagyis aki helyettesíti mert szabin van) és azt mondta 7-re menjek előtte 12 órával ne egyek és 8 órával ne igyak. A kaja oké bár nem tudom hogy fogom addig bírni, de hogy még inni sem lehet?! Ilyen melegben mi lesz velem amikor én szinte 15 percenként iszom?!
2009. júl. 23. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem azt mondták, hogy előző nap 6 után már ne egyek, és inni sem lehetett 8tól. Én éjszaka is felkelek 2-3szor inni. Ki lehet bírni, bár kicsit nehéz. Ráadásul nálunk úgy volt, hogy levették a vért, cukros lötyi (vittem 2 citrom kifacsart levét) és utána 2 óra múlva újból levették. Közben sem lehetett inni-enni. Majd csak 10 körül jutottam el odáig, hogy egyek-igyak.

Nekem egyébként még akkor teljes vérképet és vizeletet néztek.

31 hetes kismami

2009. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Kb 2-3 hete voltam terheléses cukor vizsgálaton. Ilyenkor a cukron kívül néznek még sok mindent, azért van annyi minden ráírva. Nekem reggeli első vizeletet is kellett vinni. Enni előtte este 6 után nem lehetett, és tényleg nem szabad inni. Bár én picit megszegtem a szabályt, mert reggel kb 2 apró korty vizet muszáj volt meginnom... Nekem a vérvételnél is külön felhívták a figyelmemet, hogy a kontroll vérvételig semmit az ég világon nem ehetek, ihatok... Könyörtelenek voltak, de kibírtam, pedig akkor is ilyen meleg volt.

Úgyhogy kitartás és türelem, ha "erősen" állsz hozzá, könnyebben túl leszel rajta.

30 hetes pocis

2009. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!A 8 óra nem ivást be lehet tartani, mivel ha alszol 8-10 órát mondjuk, akkor közben sem iszol, nem igaz??

Én is indulás elött reggel ittam 2-3 korty vizet, jó lett az eredmény.

Sógornőmnek alacsony a vérnyomása, ő kávé nélkül nem tud elindulni otthonról, ő még a kávéját is megitta.A terheléses cukra 1.2 lett, mi lett volna, ha nem iszik kávét sem.

2009. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. júl. 23. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Jesszus atyám még inni sem lehet?Nekem ilyet a dokim nem mondott és még az nap reggel ittam is.Sőt még estére ettem is.Most akkor fars az eredményem vagy mi?Ha a doki nem szólt én azért szóljak neki hogy ittam?De nemhinném vagyis nemtudom hogy befojásolja e az eredményt.Bocsi az offért.
2009. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem szabad inni, mert hígítja a vért, főleg előtte nem szabad.
2009. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az okés hogy hígítja, de miben befolyásolja az hogy felhígul?
2009. júl. 25. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!