Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fáj a hasam a terhessége...

Mitől fáj a hasam a terhességem korai szakaszában?

Figyelt kérdés
1 hete állapította meg a doki a terhességet. Eddig minden rendben volt. Néha émelyegtem, hányingerem volt,de semmi komoly. Pár napja viszont belenyilalt a hasamba a fájdalom. Nagyon éles, szúró fájdalom a hasam alján, a méhem környékén, de csak pár pillanatig tart. Azóta is elég sokszor megismétlődött. Ma az utcán mikor sétáltam megint megtörtént, de úgy éreztem, hogy elájulok. Muszáj volt leülnöm az utca széli patkára. Elmegyek orvoshoz, de az enyém csak csütörtöktől tud fogadni. Addig ha tudtok, segítsetek mert nagyon rémült vagyok! Volt esetleg már valakivel ilyesmi, vagy sejtitek, hogy mi lehet a probléma, vagy ez tök normális? (ez az első terhességem, 22 éves vagyok)
2012. aug. 20. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt és mondták hogy ne aggódjak a méhem tágul és a szalagok is.
2012. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nyúlnak a méhedet tartó szalagok. Nyugi, próbálj meg nem rosszra gondolni! Amíg nem görcsölsz és nem vérzel, addig nem lehet baj! Kitartás!


26 hkm

2012. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az első babámnál is szinte végig fájt a hasam de végig!! folyton féltem a doki nyugtatott mindig h fájni is fog ahogy nől a méhem meg nyúlnak a szalagok!Én szedtem magne B6-ot rögtön később magnesi citricit az jobb!Most is első perctől kezdve szedem a magnéziumot. Most 21 hetes vagyok de talán pár hete h nem fáj a hasam állandóan!! :)

Néha így is bele bele nyilallgat! Nyugi nincs bajod :)!De azért ne emelgess meg pihizz!

2012. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a legelejétől szinte folyamatosan fáj a hasam, csak mérsékelni tudtam magnéziummal is. Nekem is első baba és azt mondták azért mert nő a méhem. A köldökömtől a lágyékomig szinte mindenhol belehasogat néha. Pihenj sokat, és addig ne aggódj amíg nem görcsölsz nagyon erősen vagy nem vérzel. Boldog Babavárást 20hkm
2012. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi csak nyúlnak a szallagok
2012. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!