Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák. Milyen cikis,...

Kismamák. Milyen cikis, vicces dolog történt veletek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam a férjem nevetett, mert 42-ik héten még mindig nem indult be a szülés, és berendeltek kedd reggelre szülésindításra, majd fogtam hétfö délután egésznap csinosítottam magamat, tökéletes hajjal mentem szülni, és mivel gyorsan meg lett a baba (ahogy beértünk a korházba beindult magától), így minden szülés utáni képen csinos, kisimult arccal mosolygok, mintha semmi nem történt volna. jókat rötyögtem a barátnömmel aki szintén ott volt. ja és végig azt modntam a páromnak hogy figelyjen minden képen jól álljon a hajam mert ezeket a képeket életünk végéig nézegetni fogjuk + az összes rokon barát látni fogja.


ja és voltam 38 hetesen gyerekelsösegély tanfolyamon ahol a mentös faszi folyamatosan várta mikor szülök ott meg helyben. habár azt mondta kevés az esély hogy gyors szülésem legyen elsö gyerekkel. (már mint pár perces szülés)

2011. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azon kívül, hogy kiszállni úgy kell a kocsiból, hogy a férjem kicsit segít megtolni! :) mert magamtól nehézkes kezd lenni! :) meg lehajolni alig bírok, mindig kacagunk rajta!
2011. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megszoktam otthon,hogy ha nő a méhem és nyilall,akkor odakapok. (női nemiszervhez,mert oda nyilallott)

Ezt egyszer előadtam egy bevásárló központ kellős közepén.

Csak egy páran látták,nem volt vészes,de azért én cikinek éreztem.

2011. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, ezen nagyon jót nevettem!! Megy a zöld kezecske.
2011. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem indult be a szülés, így be kellett feküdnöm. Akkora hasam volt már, hogy a 7. hónapban mindenki azt hitte, hogy már a végén vagyok, vagy legalábbis ikreim lesznek... Ehhez képest vártam a kórházi folyosón, hogy elkészüljön a szabad ágy, ültem a padon, és erre odajön egy fiatal, agyon szoláriumozott doki, hogy varratszedésre jöttem? Hát csak nevetni tudtam rajta, és mondtam neki, hogy igen, pont úgy nézek ki... Akkor nézett csak le a hasamra...
2011. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A párom kórházba került, amikor én 11 hetes babás voltam. Bementem hozzá meglátogatni, de már akkor rosszul voltam.


Éreztem, hogy valami nem oké, megkérdeztem három bácsikát, merre van a mosdó, egyik sem tudta, úgy rohangáltam össze-vissza.


Megtaláltam a takarítónőt, mire elmagyarázta, merre van a WC, belehánytam a felmosóvödrébe, mindezt egy vizsgáló előtt, ahol kb 20 fős közönség izgulta végig a magánszámomat.

2011. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szülni mentünk a szülészeten a szülésznő az ajtóban megkérdezte, hogy hányadik baba lesz? De én nem vártam végig a kérdést, csak addig, hogy hányadik.. és már váalszoltam is: 8. ! Kicsit kapkodva a levegőt megkérdezte, hogy a 8. gyerek?? Mire gyorsan válaszoltam, hogy: jaj, elnézést, azt hittem, azt akarja kérdezni, hogy hányadikára vagyok kiírva... "csak" a második! Vicces volt! :-)
2011. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!