Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magánorvoshoz fogok járni...

Ha magánorvoshoz fogok járni egy másik városba, akkor amikor fizetem pl. a 7000 ftot a vizsgálat után ott illik adni borravalót?

Figyelt kérdés
Nem voltam még magán dokinál, de én ehhez a dokihoz akarok járni mert a mi városunkban az sztkban 2 doki van és én egyiket sem szeretném felfogadni. Szóval amikor fizetek a végen és mondjuk 7000et kell és 10.000 ftot adok akkor ott illik adni pl. 1000 ft borravaló vagy megvárom h visszaad, megköszönöm és ennyi? csak azért meg pl. fogorvoshoz magándokihoz járok és az első kezelés után adtam neki egy 1000re borravalót azt elfogadta, majd a következő kezelésnél is akartam adni, de akkor már megköszönte és nem fogata el. Bocsi ha érthetetlen vagyok :) valamint még az érdekelne, hogy az ilyen alap vizsgálatok mint vérvétel, terheléses cukor stb. ezeket is a magándoki csinálja vagy ezeket itt a városomban a helyi sztkban fogják megcsinálni? uhra járni is majd mindig hozzá kell vagy lesz olyan az itteni sztkba küld? köszi előre is :)

2012. aug. 21. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
NA MOST LÉCCIVES MONDJÁTOK MÁR MIÉRT KELLETT LEPONTOZNI.MERT AZ ÉN DOKIM NEM TÖBB 10 EZRET KÉRT???????már bocsánat....
2012. aug. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozott le, én zöld kezet adtam mindenkinek. én sem értem hisz semmi rosszat nem írt senki :)


Azért gondoltam, hogy az Sztk-ba fog a vizsgálatokra rendelni, mert ő ebből az sztk-ból ment el ami itt van a mi városunkban. Itt rendeld már több 10 éve és most elment. Szerinted így se?

2012. aug. 22. 09:39
 13/14 anonim ***** válasza:
Az enyém is 1 kórházhoz tartozik mégis mindig az sztk-ba megyek. Szerintem területenként változik, ki, hogy miként.. Sok olyat olvastam, hogy az orvos adja neki a beutalót aztán nálunk mégsem így működik. Pedig én 8000e-t fizetek 1-1 terhességgondozásért. Ebben benne van az uh is, de a kötelező genetikai uh.-kat a kórházban is meg kell ejteni.
2012. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2012. aug. 22. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!