Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HÁRMASIKREK! Azt hittük 1...

HÁRMASIKREK! Azt hittük 1 baba, aztán kiderült, hogy ikrek, ma 3 babát láttunk?

Figyelt kérdés

Sok(k) ként ért a hír :)

Első terhesség, egy babát teveztünk.Múlt héten két petezsákot láttak, ma viszont 3 baba "köszönt" vissza az uh-n :)


Kimenni is alig tudtam a vizsgálóból, a férjemet meg behívták, hogy lássa ő is :)


Segítsetek "feldolgozni" mert még elhinni sem merem :)

Tele vagyok aggodalommal :(


2012. aug. 22. 15:32
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
72%

Gratulálok és egyben nagyon sok kitartást kívánok.

Két hete attól rettegtem, hogy kettő petezsák lesz, én meghaltam voltam ha kiderül, hogy ikreket várok, ehhez képest te elég jól kezeled egyenlőre.

Boldog Babavárást!

8hkm

2012. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
89%

Triplán gratulálok!!!!! :)

Ez örömhír, most csak az a dolgod hogy élvezd a várandóság minden egyes percét, olyan hamar eltelik ez az idő!

Meg nézd meg Az élet az anyaméhben ikrek részét! :)

2012. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
70%
Á, már nem írok semmit inkább. Gondtalan terhességet és könnyű szülést.
2012. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A koraszüléstől félek nagyon, meg, hogy egyáltalán eljussunk odáig!!!

HA meg mégis korán jönnek majd akkor ne legyen semmi bajuk.

Olyan picik! Pont a NGC Élet az anyaméhben c. műsorában láttam

2012. aug. 22. 15:39
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, nem mindennapi dolog, az biztos! Egy családot ismerek, ahol 3-as ikrek születtek. Ott nagyon nehéz volt az eleje -2év, és állandó segítségre volt szükségük (dadus, nagyi). Hatalmas szervezést igényeltek a legapróbb napi, rutinszerű feladatok ellátása is. A gyerekek már nagyok, és elég idilli életet élnek. 5 éves koruktól már nem jelentett akkora problémát, min az első időszakban (járásig). Csak a pozitív oldalát nézd, és nézz meg minél több filmet a sokikresekről. Rengeteg hasznos tipp van benne a hétköznapokhoz. (6-os ikres) :)
2012. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok!!! Hat engem is sokkent ert volna a hir. Probalj meg pihenni amennyit csak tudsz es elvezni ezt a csodas idoszakot. Nagy kihivas var ratok az biztos. Triplan mint ram annak idejen (egy kisfiam van). A terhesseg meg a szules egy setagalopp a parkban ahoz kepest, hogy mi var rad majd utanna. :) Ezt nem rosszindulatbol irom csak remelem, hogy lesz majd segitseged a ferjeden kivul is (mondjuk edesanyad, anyos stb). Kitartast nektek es neha meg irogass ide, ha van kedved, hogy halljunk az ikrek felol. Engem nagyon erdekelne. :))
2012. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is Nagyon Gratulálok! Ez egy csoda, nem minden nőnek adatik meg :) Picit irigyellek, bár egy manó is elég, sőt néha sok is, de hidd el nem lehet eltelni velük, és mikor látod hogy a három kis manód, most lett egy éves, vagy ilyesmi, hidd el nincs szebb érzés!


A pénzügyi része engem inkább zavarna, de gondolom több pénzt kaptok, és több segítséget is! :)


Jó babvárást, könnyű szülést, és ne idegeskedj, ne aggódj minden rendben lesz! :)

2012. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
75%
Engem is érdekel:)
2012. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

hány hetes vagy?mikor látták a 2. babát?

amúgy gratulálok!

2012. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok, aranyosak vagytok!


Anyagilag nem gond, szerecsére stabil ez a része, segítségem is biztos lesz. Bár a nagyik még azt sem tudják, hogy terhes vagyok, akkor akartuk megmondani amikor már dobog a szivecskéje a picinek...

:)


Hát most három dobog :D


Anyukám tuti örömtáncot jár majd. Első unoka/unokák lesznek :)


Holnap megyünk elújságolni a hírt, most azon gondolkozunk, hogy mégis hogyan?

3 pár kiscipőt vegyek?


:)

2012. aug. 22. 15:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!