Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HÁRMASIKREK! Azt hittük 1...

HÁRMASIKREK! Azt hittük 1 baba, aztán kiderült, hogy ikrek, ma 3 babát láttunk?

Figyelt kérdés

Sok(k) ként ért a hír :)

Első terhesség, egy babát teveztünk.Múlt héten két petezsákot láttak, ma viszont 3 baba "köszönt" vissza az uh-n :)


Kimenni is alig tudtam a vizsgálóból, a férjemet meg behívták, hogy lássa ő is :)


Segítsetek "feldolgozni" mert még elhinni sem merem :)

Tele vagyok aggodalommal :(


2012. aug. 22. 15:32
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
74%
Nem csodálom....hisz ezt először még fel is kell fogni:)))
2012. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
74%
Gratulálok! Természetesen fogantak a picik?
2012. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
49%
Ha esteleg blogot írnál, légyszi oszd meg, mert kíváncsian várom a fejleméyeket. Majd írd meg mit szóltak a nagyit. Mi szerettünk volna ikreket, egy baba van, de 3 én is sokkot kapnék. Gratulálok. Sok pihenést, kitartást,nyugalmat, és boldog babavárást. Csak pozitív gondolatok.
2012. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Mi lesz a következő vizsgálaton? Talán akkor is fedeznek fel egy babát:)
2012. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én erről álmodoztam de nekem nem jött össze :) nekem marad 1 baba :)
2012. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!

Háááát nagyon remélem, hogy nem lesz a következő vizsgálaton 4. baba, mert akkor már nem fogok hinni a dokinak!


Gondolkoztam blogíráson, de majd ha már elhagytuk a 12. hetet és minden rendbenlesz mindenkivel.

Akkor már elmerem majd hinni, hogy pikk-pakk nagycsaládosok leszünk.


Tuti nem szülhetek simán, ugye?

JAj, azt nagyon szerettem volna, már a terhesség előtt is arra "gyúrtam" hogy az milyen szép élmény egy anyuka életében, még ha piszkosul nehéz is.

:(

2012. aug. 22. 18:12
 27/48 anonim ***** válasza:
De legalább mindig lesz egy testvér akihez fordulhatnak ha baj van. Sok boldogságot.
2012. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gratulálok nektek!

Egy ötlet:

Én először csak egy pár kiscipőt vennék elő a nagyiknál, majd amikor megvan ez első öröm-roham meg gratuláció, akkor apa előveheti a másik két párt is. :D Szerintem így nagyon vicces lenne, és egyben megható is! :D


De tényleg nagyon vigyázz magadra, magatokra, ez most háromszorosan is érvényben van most!


Júj, úgy örülök nektek!


Szép babavárást nektek!!!


26 h km

2012. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Én még fokoznám Médea gondolatmenetét! Az első nagy öröm ujjongás után elővenném a 2. pár cipőt, aztán ha ezt is kiheverték, akkor jöhet a 3.!:D Szerintem itt már szédülnének!:DD
2012. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
28-nak szuper az ötlete.
2012. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!