Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HÁRMASIKREK! Azt hittük 1...

HÁRMASIKREK! Azt hittük 1 baba, aztán kiderült, hogy ikrek, ma 3 babát láttunk?

Figyelt kérdés

Sok(k) ként ért a hír :)

Első terhesség, egy babát teveztünk.Múlt héten két petezsákot láttak, ma viszont 3 baba "köszönt" vissza az uh-n :)


Kimenni is alig tudtam a vizsgálóból, a férjemet meg behívták, hogy lássa ő is :)


Segítsetek "feldolgozni" mert még elhinni sem merem :)

Tele vagyok aggodalommal :(


2012. aug. 22. 15:32
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Igen ez nagyon jó ötlet, nagy meglepetés lenne az biztos.
2012. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Elmentünk és vettünk 3 pár ici-pici zoknit :)

Kitaláltuk, hogy elkezdjük sorolni a szülinapokat, hogy kinek-mikor-melyik hónapban van/lesz a szülinapja a családban.


Április nálunk üres, sem névnap, sem szülinap nincs.

Amikor az áprilishoz érünk a felsorolásban akkor monják majd, hogy itt nincs ünnep, mire mi mondjuk, hogy de van! :)

Ők persze majd ellenkeznek...

Mi meg majd elővesszük a pici zoknit :)


Aztán amikor majd kiörülték magukat akkor mondjuk, hogy van ám még egy szülinap :)

Még egy zokni....

Gondolom lepődés lesz ezerrel és puszihegyek :)

Na ekkor fogjuk elővenni a 3. zoknit és az uh képet bekeretezve :)


Kb. így de aztán lehet, hogy ahogy anyukámra nézek nem fogom kibírni és köszönés helyett az ajtóban a nyakába ugrok majd :)

2012. aug. 22. 20:44
 33/48 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon jó lesz!:D Bírd kiiiiii!:))) És meséld el feltétlenül a reakciókat!:)
2012. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Hú, mekkora pocid lesz! :)

Megmondom őszintén én rettegek, nehogy ikreim legyenek. :D Elsőre elég lenne egy is, nemhogy 2, vagy ugye a te esetedben 3. :D

Sok sikert és minden jót! :)

2012. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
mikor lesz a nagy jelentes?? jo kis sztorit talaltatok ki, majd ird meg, hogy sikerult elmondanotok :)
2012. aug. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Először is gratulálok a babákhoz! Mi is egy babát terveztünk, aztán meglepődtünk mikor a doki azt mondta hogy 3 szívhangot hall, csak nekem vannak már gyerekeim, íyg kicsit nehezebb a terhesség:) Kitartást és boldog babavárást!
2012. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült az elújságolás a nagymamáknak??? :D Hogy vagy?
2012. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Anita8401 ***** válasza:
Szia. Hogy vagytok??? Mit szóltak a nagyszülők???
2012. aug. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
úúú én most találtam csak ide, de ííírj mi volt!!! :) nagyon érdekel! :) 17hkm
2012. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
54%

Na,hogy fogadták? Amúgy én is gratulálok!Nekem is trikreim vannak,de sajna nagyon koraszülöttek lettek.29.héten születtek.36 évesen szültem.Nem riogatni akarlak,gyakori ugyan a koraszülés ikreknél,de nem ennyire.A császárra viszont van esélyed,én még nem hallottam hármasikrest,aki simán szült volna.Ne idegeskedj,minden oké lesz.Az nem igaz,hogy az ikerterhesség egyből veszélyeztetett is.Nem kell folyton feküdni,főleg az elején.Egy kis kímélő séta kell is a vérkeringés miatt.Nekem sem volt semmi problémám,egyszerűen csak beindult.Az oka nem derült ki.

Kívánom,hogy minél tovább maradjatok egyben!

Írok privit is!

2012. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!