Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek volt korábban...

Van akinek volt korábban streptococcus és később nem volt?

Figyelt kérdés
Olvasom több helyen, hogy szinte kiirthatatlan stb. És hogy akinek egyszer volt életében, az utána hordozónak tekinthető. Nekem volt 2008-ban és most negatív lett. Mi a helyzet ilyenkor?

2012. aug. 23. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

1. babánál volt, kaptunk is antibiotikumot szülésnél.

2 évre született a testvére, ott egyáltalán nem volt, így nem is kezelték.

hm.

2012. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. ezek szerint hülyeség ez a hordozónak tekinthető szöveg. én vért pisiltem évekig e-colitól és mikor azt kiirtották nagy nehezen, akkor kiirtódott ez is :) hála istennek
2012. aug. 23. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a kislányomnál,én is kaptam infúziót szülés előtt.Azóta nem volt ilyen,igaz még nincs útban a tesó.
2012. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

talán, mert van aranyerem, sajnos az e.coli mindkétszer volt, végig.

Vizeletmintám mindig tökéletes volt.

2. babánál II. tisztasági fokkal mentem szülni ennek ellenére


3. babát várom, de még nem volt bakteorológiai vizsgálatán, nem értem miért. 25. hetes kismama vagyok.

2012. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem 34. héten csináltak bakterológiai vizsgálatot, de olvasom, hogy sok helyen hamarabb is csinálnak és többször
2012. aug. 23. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Nekem a 27.hét körül csinálták.

2012. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!