Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esélyem arra, hogy...

Tittiritty kérdése:

Mennyi esélyem arra, hogy császározzanak?

Figyelt kérdés
Szeretnék normálisan szülni, de egyre többen mondogatják, hogy az életkorom és a veszélyeztetettségem miatt majdnem biztos, hogy nem engednek szülni, hanem rögtön császároznak. A 38. születésnapomra vagyok kiírva:-) Még csak a 21. hétben járunk, de egyre többet gondolok erre.
2009. júl. 24. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem majd ha lesznek a fájásaid majd úgy is kiderül. Lehet hogy először hagyják természetes úton, és ha vmiért nem megy akkor császároznak. Nálam így volt. Bár én még fiatal vagyok.
2009. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

attól függ, miért vagy veszélyeztetett

de a mai gyakorlatban szerintem nagyon esélyes a császár

2009. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nem fognak megcsászározni ha nem lesz semmi probléma,sok ismerősöm szült 38 felett is és 4 ből egynek volt császáros ,de neki is csak azért mert nem fordult be a baba!!!Majd ha mész dokihoz kérdezz rá!!Boldog babavárást 21 hetes kismama
2009. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Az életkorom miatt, egy 12 hetes korábbi vetélés miatt vagyok veszélyeztetett. A mostani terhességemnél is bevéreztem 12 hetesen, nehezen ágyazódott be a baba. Remélem, hogy igazatok lesz és természetes úton szűlhetek.

Boldog babavárást kívánok Nektek!

2009. júl. 24. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján egyáltalán nem kell császáros szülésre számítanod. A korod egyáltalán nem írja elő a császárt, sok 40-es éveiben járó nő simán szül.

A szülés során fog kiderülni, hogy szükség lesz-e a műtétre, de szerintem ezt az orvosoddal meg tudod beszélni. Én mindkét gyermekemnél elmondtam, hogy ragaszkodom a sima szüléshez, azonban ha valami komplikáció lép fel, akkor műtét lehet. Szerencsére mindkét gyerekkel simán ment a szülés.

Kitartást, ne gondolj még a szülésre, élvezd a kismamaságod, a legszebb idő egy nő életében!

2009. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A korod nem írja elő, de tényleg ez a szokás. Csak ne legyen baja a babának, nem az a fontos? Az orvosodnál lassan előhozakodhatsz a témával, biztos lehet vele beszélni. Ha meg hajthatatlan, lehet, hogy igaza van.
2009. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 42 évesen szült simán a 42. héten.
2009. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!