Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kényes kérdés? Többi lent.

Kényes kérdés? Többi lent.

Figyelt kérdés
Még 4 hetem van hátra. Normális,hogy egy nap többször is olyan érzésem van,mintha nagy WC-re kéne mennem? Elég kínos,bocsánat.
2012. aug. 24. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


azt nem tudom mitől van, de nekem még hasmenésem is volt. Sose előtte -utána csak a terhességem végefelé. Állítólag ez is hormonális hatás, meg hogy a szervezet "tisztul" szülés előtt.

2012. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De csak az érzés,minden nap el tudok menni WC-re,reggel. Utána csak ez az érzésem van,de produkálni nem tudok semmit. Hasmenésem nekem is szokott lenni,kb. hetente egyszer,de az sztem az actimeltől van. Jaj istenem,olyan kínos..
2012. aug. 24. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de én úgy hallottam, hogy a josló fájások lehetnek olyanok is, mintha WC-re kellene menni...nem tudom pontosan, de ezt hallottam...

Egyébként szerintem ebben semmi kínos nincs...

Hallottam olyat is, hogy szülés közben elég gyakran oda "kakilnak" a mamik... és az természetes... olvastam olyat is, ahol azt írták, akkor csinálod jól XD

Nekem első terhességem, és próbálok informálódni, bár biztos vannak olyan infók is, amik semmit nem érnek, illetve butaság az egész...


34 hkm

2012. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


nekem is szokott ilyen érzésem lenni. Én monstam a dokimnak is. Azt a választ kaptam, hogy a baba nyomja magát lefele, mert helyezkedik és emiatt van ez az érzés. Ebben szerintem nincs semmi ciki. Miért érzed annak? Én ennél cikisebb dolgokat is meg szoktam kérdezni, hiszen ezért az orvosom. :)


36 hetes

2012. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért érzem cikinek,mert ilyenekről mégiscsak kínos kérdezni,nem tudom,én ilyen vagyok. Hiába névtelen,arctalan ez az oldal,akkor is. Na :)
2012. aug. 24. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!