Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem szeretnétek több...

Ha nem szeretnétek több babát, de mégis öszejőtt, mit tesztek?

Figyelt kérdés
Volt már abortuszotok?
2009. júl. 25. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
szüleim sem szerettek volna több gyerkőcöt az öcsém után,de egyszer csak összejött nekik teljesen véletlenül,ráadásul magas vérnyomás mellett.szeptember végén tölt a 10. évét.de teljes egészben a Te/Ti döntésetek.én nem vagyok abortusz ellenes,de mellette sem állok,de ezt Nektek kell érezni hogy tudjátok-e vállalni az újabb gyereket vagy sem.
2009. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Atól füg h gyereked van már?
2009. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt abortuszom, de nem is szeretnék. Későbbre terveztük az első babát, de védekezés ellenére jött. Megijedtünk mindketten, hiszen albérletben laktunk friss házasként, de nagy szerencsénkre megoldódott a helyzet, tudtunk kölcsönt felvenni és egy pici lakást venni. Azóta született még egy lányunk, de ő már nem véletlenül. Többet nem szeretnénk. Sajnos a gyógyszert nem bírom, az óvszerre allergiás vagyok, a műtétekből elegem van, így nemsokára a férjem megbeszélésre megy dokihoz az ő elköttetése miatt. Reméljük, nem lesz probléma, de ha mégis teherbe esnék, erősen meggondolnánk, megtartsuk-e, mert a mai világban - legalábbis nekünk - nem olyan könnyű a gyereknevelés anyagi oldala. :( Pont ezért keresünk biztonságos megoldást. / Persze legbiztosabb az alma. Comb közé szorítva. :D /
2009. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok.

a kishúgom,aki most lesz ugye 10 éves az 5. gyerek

2009. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy döntesz,nagyon gondold meg.Ő is a TE babád úgy mint aki már megszületett.
2009. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de nem anyukaként, igy is szörnyű élmény. Mióta van gyerekem, sosem vetetnék el többet, akkora kincsek.
2009. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tittiritty ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy milyen helyzetben vagy?! Felelőtlenül nem szabad gyereket vállalni. Tönkretenni egy gyerek, egy család életét, csak azért, mert véletlenül összejött, nem szabad. Persze nem könnyű a döntés és ezt csak Te teheted meg!
2009. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem sem volt abortuszom, nem tennék ilyet soha, inkább védekezünk. Több,mint 20 éves házasok vagyunk, vagy egy 18, és egy 15 éves lányunk. Vigyáztunk, de nem 100%-osan, most 18 hetes terhes vagyok, és kisfiúnk lesz. Naná, hogy megtartom. A két leány után iszonyú boldogság lesz egy kisfiúnak is életet adni. Párom is nagyon várja, pedig nem terveztünk már babát. Egyébként 40 éves múltam.

Neked is sok szerencsét és az én véleményem az, hogy ha nincs kimondottam egészségügyi oka, ne vetesd el a babát. Én biztos nem tudnám a lelkiismeretemmel rendezni, ha ilyet tennék, minden nyomós indok nélkül.

2009. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szia nekem sem volt tervezett baba a második mert amikor teherbe estem a kisfiam még csak 9 hónapos volt.De vállaltuk és most egy 3 hetes kisangyalka szuszog a babaágyban. nem bántuk meg pedig két pelenkásom van mostmár. a fiam most tölti augusztusban a másfél évet.

ez a ti döntésetek.

sok szerencsét!

2009. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Csak kiváncsiság! Nem vagyok terhes. Én sajnos már vetéltem el és azt mondtam,hogy soha az életben nem vetetném el.4 hónapos voltam. De van 2 babám egy 6 éves és egy 16 hónapos.

Csak kiváncsiság ki mit tenne ha.

2009. júl. 25. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!