Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vettetek elöször valamit...

Mikor vettetek elöször valamit a picinek? Mindenki annyit mond hogy várjam meg azt amig megmozdul! 12hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy 3 hónapos terhes voltam, amikor egy kis fehér cipőcskét. Ezzel jeleztük a nagyszülőknek, hogy mi a helyzet.
2009. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy nekem már 6hetesen megtudták hogy babás vagyok!!!!igy nemtudunk meglepit csinálni!!de hogy legyen valami amit én vettem neki elöször csak azért szeretném!!!!
2009. júl. 25. 16:20
 3/10 Tittiritty ***** válasza:

Szia! Én 21 hetes vagyok, de még semmit nem vettem a kicsinek:-( Nem azért, mert babonás vagyok, hanem mert nem volt időm rá. Pedig legszívesebben már amikor megtudtam, hogy pocaklakóm van, elkezdtem volna vásárolni. Szerintem nyugodtam vásárolgass, ha megteheted. Olyan jó érzés lehet, holnap elmegyek én is venni valamit:-)

Boldog babavárást és vásárolgatást:-)!

2009. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Nézelődj mindenfelé, és meg fogod látni azt dolgot, ami majd emlékbe is jó lesz -én egy plüss kakaskát vettem neki, de egyelőre nem érdekli :)
2009. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!18hetesen kaptuk a kiságyat és kisruhákat, és onnantól mi is apránként vásárolgattunk, már csak a babakocsi hiányzik.

Nem babonából, hanem a nemétől függően vártunk a vásárlással.


30hetes pocis

2009. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem már 4 honapossan megvolt mindene és a szobája is bevolt rendezve
2009. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kis hajkefét kapott amikor 7 hetes voltam és egy babaszivacsot :-)
2009. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megnyugtat, hogy mas is olyan elvetemült mint en. 17 hetes vagyok de kb 3 hete megvettük a babakocsit, mert annyira jo arban sikerült talalni, volt egy kis aggodalmam a hülye babona miatt amiben egyebkent nem hiszek. Nemreg voltunk dokinal, de hal´Istennek minden ok vele a cuccok ellenere:) Egyebkent szerintem jo idöben elkezdeni, amig kedved van hozza, hogy jarkalj minel szebbek utan, az enyem pl telen születik es most nyaron van learazva egy csomo kis teli tavaszi ruhacska, ha odavigyelsz igy sokkal jobban ki is jöhetsz anyagilag, ha pedig baj lenne (de nem lesz) ugysem a megvett cuccok miatt.
2009. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenki február elejére várom ugyhogy van idöm cak már jo lennne valami!!!
2009. júl. 26. 16:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor a fiammal tehes voltam mveszélyeztetett voltam, ezért amikor uh-ra mentem 20 hetesen akkor minent megvettünk ami fontos volt és a 28. hétre elkészült a szobája is.

Most 21 hetes vagyok, nem vettem semmit, mert nem kell, de előszedtem már a nagyobbik fiam ruhácskáit, hogy átnézzem őket. Egyelőre ennyi. :)

2009. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!