Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülés előtt mennyi idővel...

A szülés előtt mennyi idővel kell kimosni a kiságyba a lepedőt? 34 hetesen még korai?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne korai.Mosd ki aztán tedd el a szekrénybe.Ha meglesz a baba a férjed is feltudja tenni a kiságyra nem?Én a szülés elő kb 2 héttel elkészítettem az ágyát,és ráhuztam mg 2 hetet.Nem lett magától koszos az ágy.))
2012. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már kimostam, benn van a szekrényben egy tiszta zacskóban, nincs felhúzva még.

33 hkm.

2012. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem korai, a szekrényben nem fog porosodni. Én 35 hetesen már összeraktam az ágyát, lepedő, rácsvédő, ilyesmi, és letakartam az egészet egy pokróccal, hogy ne porosodjon.
2012. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még korábban rendbe raktam mindent, nem tudtam meddig bírom az ilyen jellegű munkákat, veszélyeztetett voltam. Az ágyat viszont csak tegnap csináltam meg, de letakartam egy pléddel, jövőhét szombatra vagyok kiírva.
2012. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mivel mostok? Én Dreftet vettem. Öblítőt használtok?
2012. aug. 27. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!