Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart ez a lelkiismeret-...

Meddig tart ez a lelkiismeret-furdalás?

Figyelt kérdés
Van 14 hónapos fiam, akit imádok. Most 27 hetes terhesen kiderült, hogy öcsikénk lesz. Őszintén örülök neki. Viszont az az érzés, ami az ultrahangon éreztem, mikor az orvos kimondta"kislányt szeretnének? Nos ez fiú" pár pillanatra elöntött a melegség, boldogság, hogy most lányom lesz. Ha rágondolok az érzésre, lelkiismeret furdalásom van,hogy mért éreztem ezt a kislány elnevezése miatt.
2012. aug. 27. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan jó, lesz , ne aggódj! megörültél neki, h fiún kivül esetleg más is lehet. Én is ezt éreztem volna, mert ráádásul mi kislányt is vártunk, ill . én főként...De ha kisfiú lenne, akkor is pár nap múlva lenyugszom és annak örültem volna, h két töcsike lesz :)
2012. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj ugyan ugy neki, és talán a 3-ik lány lesz, mint barátnömnek
2012. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kisfiút szerettem volna, és valamiért olyan színű rucikat is vettem.

20.héten uh-n megláttam a nunit, aztán dokit is megkérdeztem az-e és igent mondott.

Valahol legbelül éreztem hogy kislány lesz, mégis bizakodtam hogy fiú van a pocakomban.

Most hogy lányom van el sem tudnám képzelni hogy fiam legyen, remélem a következő is kislány lesz.:)

Én is csalódottan mentem ki az uh-ról, de hazafelé a kocsiban már megbarátkoztam a gondolattal hogy lányom lesz,és nem bánom, így jó!

2012. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk a férjem volt így,1.fiú,2.lánx,ski persze bújik apához,férjem tiszta szerelmes,és ős is lányt akart 3.-nak is ez miatt,de fiú, volt lelkiismeret furdalása de már elmúlt,neked se legyen!!! én végig fiút éreztem,nkem meg az lett volna furi ha kislány..
2012. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!