Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most lesz hat hete az...

Ha most lesz hat hete az utolsó menzi első napja, de a teszt csak most lett halvány pozitív (később fogant a baba) akkor mikor érdemes először orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálam az első nagyon halvány teszt után 8 nappal még nem látszott semmi (mondjuk én ekkor az utolsó mensitől számítva még csak 4 hét 4 napos voltam, viszont biztos nem később fogant a baba). Az UH-s orvos azt mondta, 2 hét múlva érdemes újra ránézni. A fogantatástól számítva 20-25 nap mire az UH-n látszik, addig a doki nem is fog semmit csinálni, nekem sincs hivatalosan megállapítva a terhességem, hiába lett pozitív a kórházi teszt is, és a méhnyálkahártyám állapota is terhesség gyanúját veti fel. Ha minden rendben van, nem vérzel, nem görcsölsz, akkor szerintem is várj 10-14 napot (ha viszont bármi ilyet tapasztalsz, menj azonnal). Én sajnos véreztem 2 napig, ezért mentem ilyen korán, amúgy nem mentem volna, csak 8 hetesen.
2012. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! 2. válaszoló vagyok. Ma voltam orvosnál, és van baba :)) Viszont az utolsó menstruációtól számolva 3 héttel kisebb, mint kellene. 10 nap múlva megyek vissza, ha rendesen fejlődik minden rendben van. Azt mondta a doktornő lehet, hogy később fogant,de lehet el van maradva a fejlődésben, amit be is hozhat. 10 nap múlva ez is kiderül. De nem aggódom, minden rendben lesz és ügyes baba, be fogja hozni a lemaradását! :)
2012. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia!


De jóóó!! :)

Biztosan minden rendben lesz! Drukkolok!! :)

Köszi, hogy megírtad, 10 nap múlva talán már én is többet tudok!

2012. aug. 30. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!