Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha 5 hetes terhesen...

Normális, ha 5 hetes terhesen dagad a bokám?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ilyenkor minden megváltozik a testünkben. Meg ez a nagy meleg is. 9. hétben vagyok de ha sokat jövök-megyek nagyon fájnak a lábaim. És mi lesz még ezután amikor majd a súlyt is cipelni kell :)
2009. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, főleg ebben a melegben. Ha nem kóros akkor nincs probléma, csak a szervezeted jobban megköti a vizet.
2009. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát remélem nem kóros,de eléggé csunya már 2 napja
2009. júl. 26. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nap végére dagad jobban, ugye? Van vízhajtó gyógytea, kérdezd meg a dokit vagy a védőnőt de szerintem ezt ihatod. Pihenj sokat felpolcolt lábakkal, meg a jó masszázs is segíthet, legalábbis nővérem amikor kórházban volt az, elsőt várta akkor járt az osztályra egy masszőr és kimasszírozta a vizes bokákat. A sót kellett kerülnie étkezéskor.
2009. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Természetes dolog, ha dagad a bokád, nekem is bedagadt már ennyi idősen, de én napi 10 órát álltam, mert kereskedelemben dolgoztam. Már nem dolgozom, mert nem bírtam a fizikai megterheléseket, táppénzen vagyok. Viszont nekem reggelre lement mindig a dagadás, ezért nem is aggódtam annyira. Amióta itthon vagyok, tudok pihenni egyáltalán nem dagad. Azonban, ha neked nem múlik reggelre, mindenképp beszélj orvossal, mert lehet egy kezdődő terhességi toxémia jele is. Sótlan diétával és folyadékmegvonással kezelik, lábak felpóckolása. Én az első lányommal voltam így elejétől végéig 30 kg híztam, de tele voltam vízzel, ami a szülés után 1 hét alatt el is tünt. Mindenképp beszélj orvosoddal és próbálj meg sokat pihenni, amikor csak teheted. Jó egészséget.
2009. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!