Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valószínűleg 11-én estem...

Ha valószínűleg 11-én estem teherbe, és holnap (csütörtök) csinálok tesztet, jól látható vagy halvány pozitívat fogok kapni?

Figyelt kérdés
És melyik teszt az ami a legjobban kimutatja?Olyan kellene ami a nap bármely szakában használható.
2012. aug. 29. 00:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11.-én volt az aktus?
2012. aug. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. aug. 29. 00:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy biztos terhes vagy? Akkor tudod meg ha kimarad a menstruaciod es csinalsz egy tesztet esetleg tuneteket produkalsz. Holnap szerda van ugy tudom.
2012. aug. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem holnap csütörtök van :D
2012. aug. 29. 03:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha teherbe is estél, legkorábban min. 2 hét múlva mutathat valamit a teszt, de lehet még akkor sem!
2012. aug. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát 11.-e óta már bőven letelt a két hét, akárhogy is számolom!:)
2012. aug. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha valóban 11-én (vagy 1-2 nappal utána) fogant a baba, akkor már jól látható lesz! Nekem is akkor foganhatott, vagy 12-én, már múlt kedden nagyon halvány pozitívat teszteltem, mostanra már nagyon erős a második csík, erősebb mint a kontroll, sőt, előbb is kezd megjelenni.

Én Rossmann-os Facelle tesztcsíkot használtam, olcsó (300 ft körül) és (mások szerint is) megbízható. (Viszont szintén Rossmannos Predictor véletlenül se vegyél, sokaknak álnegatív volt, nekem is, a másik teszten már erős csík volt mikor azon semmi. Netes 10-es érzékenységű tesztcsíkok sem megbízhatóan az én tapasztalataim alapján.) 18 nappal a fogantatás után már bármely napszakban pozitívat kapsz ha tényleg terhes vagy. Ami még megbízható teszt (szerintem): Qupido, One Step (DM-es, zöld dobozos, smiley van rajta). Mással nincs tapasztalatom.

2012. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De késett már a menzeszed is? Ha nem jött meg, megcsinálhatod a tesztet... Én X-Epillel teszteltem, és a a csík erősebb volt, mint a kontrollcsík, mindkét alkalommal (2 db van benne), szóval az szerintem tutira megbízható.


29 hkm

2012. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!2-án kellene majd megjönnie,de már nagyon ideges vagyok :((( Holnap délután csinálom a tesztet,remélem negatív lesz ;(((
2012. aug. 29. 11:58
 10/13 Szandy89 ***** válasza:
Ja! én azt hittem,hogy szeretnétek a babát!!!De ha reggeli vizelettel tesztelsz az a biztos!!! 32 hkm
2012. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!