Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestant hogyan szedjem?

Utrogestant hogyan szedjem?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta 2x1 et, amint lesz pozitiv tesztem,ket napja halvany pozitivakat tesztelek(holnap vagy azutan kellene megjonnie) es szeretnem elkezdeni.Szajon at szedhetot kaptam nem mondta hogy ez barmi gondot okozhat,de azt olvastam sok helyen hogy inkabb a szajon at szedheto kapszulat is huvelybe kell feltenni!Mi van akkor ha en szajon szedem?Tenyleg roncsolja majat?


Ja es felkeles utan,lefekves elott az jo ha akkor alkalmazom?

Koszonom a valaszokat(kulfoldrol irok)!



2012. aug. 29. 22:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) A hőm nem esett le ma sem.:) Vérzés/görcs sincsen még (kis görcs volt tegnap előtt).Ma megyünk sperma vizsgálatra, és kérni fogok valamilyen vizsgálatot( kórházban a meddőségi osztályra megyünk). Remélem megvizsgálnak és nem elküldenek hogy kérjünk időpontot...
2012. aug. 31. 13:26
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem vizsgaltak meg..De nem baj mert mielott mentunk volna barnaztam kicsit es szerintem meg fog jonni..De eleg kellemesen erzem magamat es ez uj szamomra..:) Igy vegre remelem a szervezetem osszeszedettebb lesz az elkovetkezo idokben:P
2012. aug. 31. 20:55
 13/15 anonim ***** válasza:
De még nem jött meg, ügye? Mikor tesztelsz még egyet? Második voltam ismét. Izgulok értetek!:)
2012. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szia!Ma teszteltem egy one steppet(ami szinten pozitivat mutatott par napja)..Es az is negativ lett.Szerintem itt sajnos nincs baba..De a valahogy kiegyensulyozottabb vagyok..:) Ugyhogy most nem is vagyok elkeseredve:P De kedves toled hogy igy erdeklodsz:) Koszonom!:)Ti miota probalkoztok?
2012. aug. 31. 21:34
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy éve...........:(

És nálam is volt már halvány pozi teszt. Feltétlenül beszélj róla majd az orvosnak, ha nem foglalkozik veled, akkor egy másiknak.

2012. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!