Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Akiknek 1-1,5hónap...

Kismamik! Akiknek 1-1,5hónap van a szülésig nem izgultok a H1N1 influenza miatt?

Figyelt kérdés
Egyre többen betegednek meg a járvány miatt Magyarországon is.Apás szülést tervezünk (aug.19-re vagyok kiírva) és félek,hogy addigra karantén lesz.Mert nem lehet tudni milyen tempóban ér el bennünket a járvány.
2009. júl. 27. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én november végén szülök, ezért én méginkább félek a karantén miatt, mert a járványt akkorra ígérik. De ez vonatkozik a sima influenzára is. :( Az mindegy, hogy ki beteg és ki nem, ha karantént rendelnek el (márpedig anno amikor a nagyobbik született majdnem beleestünk) akkor esélytelen lesz az apás szülés. :( És megmondom őszítén így terhesen félek is egy kicsit a járványtól, és féltem a babát is.

Mindenesetre remélem, hogy nagyobb a dolog füstje mint a lángja. ;)

2009. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem a H1n1-től,hanem inkább a rota vírustól tartok,nálunk ugyanis a kórházban 6 hónapja szenvednek vele(noha nincs a médiában).Időszakosan mindig előjön a vírus,és az újszülötteket nem győzik visszavinni a kórházba!Remélem meg fogjuk úszni!Október elején fogok szülni!
2009. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is aug 19-re vagyok kiírva,és épp a héten beszéltem erről a párommal! Tartok tőle persze,bár mi nemtervezünk apás szülést,de azért azt fontosnak tartom,hogy a párom is a kórházban legyen! Reménykedjünk hogy nemlesz semmi baj addig,és utána sem!

2009. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Én szeptember közepére vagyok kiírva, eddig nem is gondoltam erre a járványveszélyre, de most rám hoztátok a frászt...

Nem is tudom, ki lenne jobban kiborulva, én, vagy a férjem, ha nem lehetne ott a szülésnél! Már attól is elég szomorú a párom, hogy megszüntették a kórházunkban a babalátogató szobát, az első lányunkat minden nap tudta dédelgetni fél órácskát, most meg csak ablakon keresztül nézheti meg a kicsit. Eddig azzal vigasztaltam, hogy legalább a szülés után kézben tarthatja majd. :(

Azért remélem, nem lesz annyira gáz a helyzet, hogy karantént kelljen elrendelni, bár a sok nyaralás, utazás miatt biztos nagyon sokan összeszedik és hazahurcolják még a vírust.

2009. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 27. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!