Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen erezhetem, ha...

8 hetesen erezhetem, ha nyulnak a mehszalagok?

Figyelt kérdés

8 hetes kismami vagyok, es nehany napja feszulest erzek a jobb oldalon,ahol beagyazodott a baba.Lehetseges, hogy mar erzem, ahogy nyulnak az izmaim, vagy mi lehet ez a feszules?

Akinek van valamilyen hasonlo tapasztalata, kerem ossza meg velem!


koszike!


8+1 hetes kismami


2009. júl. 27. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, már azt érezheted! A baba nagyon gyorsan nő, vele együtt a méhed is. A tested készül fel a változásra. Nekem is volt ilyen, a hasam aljában hol itt, hol ott. Olyan enyhébb menzis görcshöz volt hasonló, ami még teljesen normális.


Boldog babavárást és jó egészséget nektek!

2009. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen!
2009. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

Én már az 5.hét óta óta ezt érzem minden nap.hol feszül,hol mensiszerű görcs,aztán picit szünetel aztán újra.naponta soszor van ilyen.Van hogy nehéz teljesen kiegyenesednek mert érzem hogy attól húzódika a hasam.kicsit fájnak a beleim is az alakulás végett.

2009. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!