Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok. Már...

27 hetes kismama vagyok. Már irtam ide hogy elhagyott minket az apa. Hogy tegyem magam túl rajta? Nagyon nehéz lelkileg! Nem tudom felfogni, hogy egy apa hogy lehet ilyen! Nagyon fáj!

Figyelt kérdés
Már lassan 4 hónapja hogy elhagyott,azóta is jöns zinte mindennap,de csak bejelentkezés sziten,hogy él még...!!!Egy faluban lakunk.Már nem az a bajom hogy hiányzik,mert azon a részén kezdek túl lenni,de azon hogy a baba nem érdekli,ezen képtelen vagyok túllépni......!!!Meg sem kérdezi hogy vagyok...!Mi lesz ha megszületik?Én el sem tudom képzelni hogy mondjuk karácsonykor nem hoz neki ajándékot,vagy nem fogja szeretni őt!!Ha ebbe belegondolok megszakad a szivem!Nem tudom felfogni,hisz annyira szerette volna őt!
2009. júl. 27. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom nem irigyellek. Szerintem bele kell törődnöd. Elhagyott ez van sajnos. Próbálj meg túllépni rajta, mert ha idegeskedsz, szomorkodsz árt a babának is. Tudom nagyon nehéz neked, de ahogy írtad nem is érdekli mi van veletek, akkor meg kár bánkódni nem fog változni semmi. Majd találsz egy klassz pasit akit majd érdeklni fogod te is és a babád is, és lehet hogy együtt maradtok és jó apja lesz a gyerekednek. Légy pozitív, bár tudom hogy nem könnyű ilyenkor. Lehet hogy jobb is hogy megszabadultál egy ilyentől! Mostmárcsak jobb lehet! :) Kitartás.
2009. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ez így. Az ilyen undorító alak nem érdemli meg, hogy a gyereke apaként gondoljon majd rá! Azzal ne törődj, hogy mi lesz majd karácsonykor, meg ilyesmi... A kisbaba úgysem fogja fel az egész karácsonyosdit, én a helyedben soha nem engedném az "apát" a gyerek közelébe!
2009. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy nagyon nehéz most neked, de nem értem, hogy miért engeded vissza. Azt mondod, hogy minden nap megy. Miért engeded be a házba? Addig nem fogsz tudni túljutni ezen, amíg látod napi szinten. Jó nagy bunkó lehet és még van képe oda járkálni. Azt mondom, hogy a gyereked jobban jár, ha nincs apja, mintha ilyen van neki.
2009. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
NEM JÖN BE,CSAK A KAPU ELÉ JÖHET.NEKEM JÓ HA LÁTOM,ÉS TALÁN AZÉRT BESZÉLEK VELE MERT VÁROK VALAMI CSOADÁT....!!!!AMI NEM HISZEM HOGY JÖN!!
2009. júl. 27. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém:( Nos minket is majdnem elhagyott de végül maradt és nem is olyan mint rég hisz amiket mondott nekem mély nyomott hagyott bennem hiába él velem!

Olykor at mondják hogy sokkal jobb ha külön éltek mint sem állandó balhé menjen főleg hogy uton van a pocaklakó!

Amugy meg ha megszületik a kicsi főként csak rá fogsz figyelni és minden baj és bánat elmulik:)Ebben biztos lehetsz szoval fel a fejjel boldog babavárást:)

2009. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elköltöznék onnan és új életet kezdenék :/ szerintem nem jó ha mindennap látod...És talán Ő is elgondolkodna a tettei következményén ha elkerülnétek a közeléből. Kívánom, hogy minél előbb megoldódjon a helyzeted
2009. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Saját gyerekkori tapasztalatom alapján: minél előbb elment, annál jobb, ha már így döntött, mert Te sem fogsz annyira kötődni hozzá és a picikéd sem. Csodát ne várj, mire megszülöd a csöppséget, Te is túltehetnéd magad rajta, ha nem látnád minden nap, és idővel találsz magatok mellé valakit, hidd el.

Most csak a picikével törődj, igyekezz ne stresszelni és tudod mit? Az ilyen férfi nem is férfi!!! Minden nap úgy ébredj, hogy mosolyogsz nagyokat a pocakodra és pozitívan arra gondolsz, fog ez menni kettecskén is, még tán jobb és nyugisabb is lesz, mintha mégis maradna és állandóan stresszben lennél, hogy esetleg mikor gondolja meg magát és megy el mégis. MOst élj a gyermekedért!


Egy anyuka aki most várja 2.babáját és tudott új életet kezdeni!

2009. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!