Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február első felében szülő...

Február első felében szülő anyukák, mi újság?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok így a 16. hét tájékán? Milyen a várandósság? Hányadik baba lesz? Nekem a 3. lesz, két kisfiam van már :-) Hányingeres időszak elmúlt, és szerencsére ezúttal nem az édességet kívánom, hanem a zöldségeket, gyümiket. Nem lenne baj, ha nem híznék megint 25 kg-t...nekem iszonyú alacsony a vérnyomásom, viszont a kávétól viszolygok...Nálatok mi újság?
2012. aug. 30. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Köszönöm jól vagyok, problémamentes a várandósságom.:) Még nem látszik a pocim, de már nagyon várom, hogy kerekedjen.

Nekem is alacsony a vérnyomásom, de nem tudok ránézni a kávéra.

Nekem az első babám lesz, már nagyon várom. Tegnap voltam AFP-n, remélem ott is minden rendben lesz.

Megkérdezhetem, hogy most hány kg plusznál tartasz?

2012. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Most 1,3 kg-nál járok, szerencsére. Nekem már látszik, de ez azért van, mert már nem húzom be a hasam (azon van a feleslegem...)
2012. aug. 30. 15:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én február 7.ére vagyok kiírva...most vagyok 17 hetes és 2 napos:)Velem is minden oké.Múlthéten voltam AFP vizsgálaton...remélem nálam se lesz semmi baj.Szintén alacsony a vérnyomásom,de én még megbírom inni a reggeli kávémat jó sok tejjel.Ti,hogy érzitek magatokat?Mert nálam a hangulat ingadozáson kívül nem sok tünetem van már.

Boldog babavárást!:)

2012. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok...elfelejtetttem írni,hogy nekem az első babócám lesz.Ti tudjátok már fiú vagy lány lesz?
2012. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És Te mennyit híztál? Ja, hangulatingadozás: most bőgtem el magam egy versen...:-)
2012. aug. 30. 15:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Én ma megyek potyázni uh.-ra, hogy meglessük a babát. Hátha megmutatja! Ti már tudjátok a nemét?
2012. aug. 30. 15:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nekem nincsenek hangulatingadozásaim,terhességi tünetem csak a cicimnél van. Érzem,hogy van, érzékeny is. Sokszor vagyok éhes. Próbálom visszafogni magam, nem szeretnék sokat hízni. Másfél éve még 50 kilóval többet nyomtam. :)


Boldog babavárást Nektek is! :)

2012. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi még nem tudjuk, tegnap voltunk uh-n, épp szundikált. :)
2012. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hű! 50 kg mínusz? Gratulálok!!!
2012. aug. 30. 15:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2012. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!