Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírná vki részletesen hogyan...

Eszo kérdése:

Leírná vki részletesen hogyan zajlik a cukorterheléses vizsgálat/vérvétel? Győrben

Figyelt kérdés
Előtte hán órától nem szabad enni? reggel 7-re kell mennem. utána hánszor nézik még aznap??
2012. aug. 31. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem azt mondták, hogy elötte nap max 8-ig egyek utána ne elvileg inni se lehetett volna azért pár korttyal csaltam szerintem az nem számít... reggel 7re odamész beadod a papírokat bahívnak vesznek le vért megiszod a cukros löttyöt ( ha rám hallgatsz viszel hideg citromlevet úgy egész iható) aztán kiküldenek 2 órát várni (én addig leléptem nem volt kedvem ott ücsörögni... Addig nem ehetsz és ihatsz amég nem veszik le két óra múlva a másik adag vért is. Utána mehetsz haza, az eredmények azt hiszem 1 hét múlva lettek készen.
2012. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi az lemaradt, hogy este 8ról van szó és csak vizet ittam utána tehát semmi cukrosat...
2012. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem...köszi..tehát 9 ór körül veszk le a 2.vért, és utána már nincs semmi..
2012. aug. 31. 15:51
 4/6 A kérdező kommentje:
ezt a cukros löttyöt meg ott adják a helyszínen??
2012. aug. 31. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a helyszínen adják, előre ki van keverve. Leveszik a vért, megiszod, elmehetsz 2 órára, visszamész megint vérvétel és készen vagy.
2012. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még annyit tennék hozzá,hogy citromlé ott is van,tehetsz bele. Én kiöblítettem utána a számat,hogy ne az a cukros íz maradjon benne,de a vizet nem nyeltem le.és mi is elmentünk a párommal sétálni,nem ültem ott én sem 2 órát.

Egyébként nem tudom mennyire szoktál rosszul lenni,jobb ha valaki elkísér.Én nem vagyok rosszul levő típus,de ez a mennyiségű cukor nekem is megártott,szédültem és émelygett a gyomrom tőle.

38hkm

2012. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!