Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jól döntöttem?

Ketteske kérdése:

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Az integrált tesz alapján 0,7% esélyem van beteg babára. A magzatvízvétellel 1-2% az esélyem, hogy elvetélek, mert volt egy kis lepényleválásom, ami növeli a kockázatot.

35 éves vagyok, ezek az eredményeim: nyaki redő:2,6 mm(12+6),AFP:1,28 MoM, total HCG:1,78 MoM. Jövő héten megyek csak szív UH-ra. Nem tudom, hogy bevállaljam-e az amniot.



2012. szept. 1. 14:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, mind a két Hajdúhoz megyek. Majd megirom, hogy mi volt.
2012. szept. 2. 11:35
 12/14 anonim ***** válasza:

Gondolom ugyanaz vagy aki ezt írta:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


9 válaszoló vagyok annál a kérdésnél.


Így már ahogy itt írod, kicsit árnyaltabb a kép, hát még nehezebb helyzetben vagy, mint én voltam. Nekem 1. terhesség volt, semmi előzmény. Mondjuk mi is már másfél éve próbálkoztunk, szóval nem jött könnyen össze.

Amiért megint írok az az, hogy Hajdú Krisztinánál voltam és is, és megnyugodhatsz, nála abszolút jó kezekben vagy. Szurkolok neked :)

2012. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mind a két Hajdú doktornőnél rendben volt minden. Azt mondták, hogy az uh alapján felemelik 1:500-ra az esélyem a beteg babára, ami sokkal jobb, mint az integrált teszt eredményem. Kicsit megnyugodtam.
2012. szept. 25. 20:18
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyébként az hogy van, hogy valakinek 3.6-os tarkóredővel egészséges gyereke van, meg 1:30-hoz kockázatbecslésnél is végül egészdéges a gyerek, valakinél meg minden rendben vanés mégis beteg a baba. Tök sok ilyet hallok, nem furi?
2012. szept. 25. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!