Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vette le a nőgyógyászom 32...

Ma vette le a nőgyógyászom 32 hetes kenet minát! Picit fájt is, vagyis megéreztem rendesen, mondom bizti azért van, mert össze van varrva a méhszájam! De az előbb véres folyásom volt! Szóljak neki, vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt semmilyen vér nem természetes. És ha nem is mondta külön az orvos, hogy számíts rá, akkor inkább szólj a biztonság kevéért szerintem.
2009. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem méhszájsebem van. Mondta az orvosom, hogy bármikot számíthatok kisebb vérzésre, főleg vizsgálat és együttlét után. Együtt nem vagyunk, vizsgálatokkor meg vérzek. Hívd fel telefonon és mondd el neki, hogy ma vizsgált meg és kicsit vérzel. Menj-e vissza vagy ez természetes ebben a varrott állapotban.
2009. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike Nektek a választ!:)Hál isten,csak ilyedtség volt,és csak egy pisilisnél volt cserkélység,felhívtam,azt mondta,h ne idegskedjek!!Elvileg amúgy is már 34 hetes vok,és azt mondta 2 hét múlva "fellélegezhetünk"!
2009. dec. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!