Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt nektek kismamák! Megfázás,...

Ezt nektek kismamák! Megfázás, hányinger, striák, gyomorégés?

Figyelt kérdés
Megfáztam,nem is kicsit! És mivel mindenki óva int terhesség alatt a gyógyszerektől,így elkezdtem utánaolvasni,milyen természetes cucctól várhatnám a gyógyulást!Erre akadtam: [link] Itt aztán szinte minden megtalálható,amire kismamaként szükség lehet.Hogy mennyire hatásosak...passz! Egy próbát megér! Remélem segít rajtunk! Boldog babavárást! :)
2010. márc. 17. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
:D Köszike! :D He-he, először azt hittem, hogy be akarsz szólni nekünk! ("EZT NEKTEK KISMAMÁK!") Jó poén volt, jót nevettem így utólag, de szerencsére nem annak szántad, ill. más hangsúllyal szántad! :D
2010. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Köszi:)Bementettem a Kedvenceim közé,mert igen hasznos.Sosem tudhatom mikor lesz rá szükségem.
2010. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Köszi! Én is épp most jövök ki egy szép kis megfázásból... :-) De leellenőriztem, jókat szedtem és nem ártottam vele a pocaklakónak :-)


20 hetes kismami

2010. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Én kismamáknak és babáknak is sok hasonló dolgot javasoltam már itt,de ált. az "orvos-patikus" végzettségű anyukák leszóltak.Nálunk taknyolás,emésztési panaszok....esetén a természet adta dolgok,masszázs és a homeopátia az első.
2010. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagy természetguru ^^, de én is csak a gyökerekhez nyúlok vissza, vagyis mindent a természettel gyógyítsunk meg,legalábbis a kisebb bajokat:)

Nagymamám nagyon ért ehhez, hiszen tanyán nőtt fel és anno domini az 1900as évek első felének közepén természetes volt,hogy így gyógyítanak falun-tanyán.

Sokat segített amikor apukám is hozott egy Maria Treben-es könyvet,nagyon jó dolgok vannak benne:)És hatásosak ^^


A kislányomnál is természetesen miután a dokival konzultáltam ezeket fogom alkalmazni (a jó öreg hagyma tea köhögésre XD), mert nem akarom,hogy olyan sz@r immunrendszere legyen mint nekem, a sok antibiotikum miatt:(


^^

2010. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszike
2010. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!