Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van olyankor ha valaki nem...

Mi van olyankor ha valaki nem jár terhesgondozásra?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 16:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
Én végigparáztam a terhességemet,el nem tudom képzelni,hogy valaki nem menne el terhesgondozásra. Én magánba jártam,a 20. héttől mindig hallgattunk szívhangot,imádtam.Meg minden egyes megnyugtató lelettel táncolva jöttem ki mindenhonnan...:D
2012. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki meg azt írta hogy nem foglalkoztak vele az 100%-ig hasznos.


csak volt,már 70 % osra pontoztak le

nyugodj meg.


kit érdekel a pontozás amúgy??


31 hetes kismama.

2012. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sablon szöveg,de én senkinek nem nyomtam se zöld,se piros kezet!:)))

Én magándokihoz jártam,de csak a 2.trimeszter közepétől. De az SZTK-ról sincs rossz tapasztalatom,kivéve hogy órákat kellett várakoznom.


A TLC-n megy a "Nem tudtam hogy terhes vagyok" című műsor,innen jutott eszembe a kérdés!

2012. szept. 4. 17:27
 14/15 anonim ***** válasza:

én bizony már 38 hetesen volt hogy kihagytam egy - egy nst-t mert menni nem bírtam


amúgy 5x voltam terhes gondozáson, ezek közül 1 azaz egyszer vizsgált meg doki a többit csak bemondás alapján írta le

2012. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
42%
En csak a saját magán nőgyógyászomhoz fogok járni, a védőnő fele se nézek. Majd ha meglesz a gyerek, persze Őt elviszem, ha kell. Nem gondolom, hogy hiányozna, hogy egy ostoba liba havonta meregesse az ember vérnyomását és lebassza h mennyi hízott. Ezt csak a saját választott orvosommal fogom megbeszélni. Az anyasági meg nem ér annyit....
2018. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!