Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedés, vizesedés? Tapaszt...

Keményedés, vizesedés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A 32. hétben járok. A 25-28. hét körül volt, hogy vizesedtem, főleg a lábam. Keményedés pedig inkább csak reggel jelentkezett pár másodpercig. Szedtem MagneB6-ot, de már egy ideje nem szedem. Egyáltalán nem vizesedem (szerencsére) és nem keményedik a hasam sem, mostmár egyáltalán. Ezt nem értem igazán, a védőnőm is mindig kérdezi, hogy keményedek-e, meg vizesedek-e? MIkor mondom, hogy nem, akkor csak annyit mond, hogy jó.

Azt tudom, hogy a vizesedés nem jó és örülök, hogy nem tartott sokáig az az időszak. De az nem baj, ha nem keményedik a hasam egyáltalán?

Bocsi mindenkitől, ha ostobaságokat kérdezek, de első baba és ez a keményedés dolog foglalkoztat.


2009. júl. 28. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a 33.héttől szedtem a magnéziumot,mert elkezdett keményedni a hasam 5 percenként.Azt mondta a dokim,hogy ez még a 36. hét előtt korai,és csak utána hagyjam abba a szedését,mivel akkor már ezek a keményedések jót tesznek.Már nem szedem,keményedek is folyamatosan,főleg a melegben...de semmi.


39h

2009. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!