Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és az a...

7 hetes terhes vagyok és az a problémám, hogy bár nagyon szeretem a zöldséget/gyümölcsöt, most a legfinomabb saláta gondolatától is rosszul vagyok. A gyümi még elmegy, próbálok enni. Baj, hogy nem kívánok semmit, ami egészséges?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért próbálj meg a gyümiből minél többet enni, kivéve banán, mert abban sok a cukor és székrekedést okoz. Szerintem ez az első trimeszter végére elmúlik. Én pont fordítva vagyok, a zöldséget, gyümölcsöt imádom, kívánom, viszont a zsíros, húsos, édes dolgoktól undorodom. Boldog babavárást! 13 hetes kismama.
2008. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha terhesvitamint eszel nem lehet semmi gond mert abban megvan minden vitamin.
2008. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez el fog múlni vagy változni fog. Ne aggódj miatta, valószínűleg van elég tartalékod, ha nem kivánod, van aki pl. csak kólát bír inni az első harmadban. Én például nagyon vékony voltam, mikor terhes lettem, még azt sem tudtam, hogy az vagyok, de már jöttek a kívánós tünetek, imádtam a zsíros és szénhidrátos dolgokat, pl. tepertőt fehér kenyérrel. Később ez változaott, szinte hetenként mást akartam enni.

Terhesvitamint mindenképp szedj (egyébként is)!

2008. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos ez ilyenkor normális.Volt olyan az elején,hogy egész nap néhány darab háztartási kekszet meg egy fél narancsot ettem.

Nem szedtem semmiféle magzatvédő vitamint,vagy egyéb mesterséges szart,és köszönjük szépen jól vagyunk:)

2008. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a baba elveszi, amire szüksége van. Úgyis jobban odafigyelsz arra, mit eszel, majd megjön az étvágyad. Azoknak sincs bajuk, akik végighányják a várandósságuk jelentős részét, pedig azokban a kismamákban még az "egészségtelen" sem marad meg.
2008. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, alig volt pár féle kaja, ami lement az első 4 hónapban, az is inkább az egészségtelen kategóriába tartozott. Szedtem a vitamint, és később rendeződött ez a probléma is, ma már nem lennék meg napi fél kiló gyümölcs, vagy zöldség nélkül, annyira kívánom..:)
2008. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!