Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet a terhességet...

Meddig lehet a terhességet titkolni a külvilág elől?

Figyelt kérdés
Sportos lány vagyok (azt hallotam, akiknak erős a hasfala azoknál késöbb kezdődik a gömbölödés:)
2012. szept. 6. 08:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Vékony nőkön előbb meglátszik, főleg ha valaki minden nap lát, hamar észreveheti, 14. hét körül. Kezdj el bővebb, hosszabb felsőket hordani, úgy talán megúszhatod félidőig. De nem csak a pocakról lehet észrevenni, van akinek "az arcára van írva", ismerősöm 15 hetes, vékony, de az arca kicsit kikerekedett, pedig nem hízott még, többen mondták hogy ránézésre lehet látni hogy terhes.

Szerintem ne akard direkt titkolni, a rosszindulatúakat sz*** le... Olyan szép állapot ez, és hamar elmúlik, rossz ha titkolni kell.

2012. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:), persze nem olyan nagy gond az se ha rájönnek, csak kíváncsi voltam a tapasztalatokra :)


egyébként amíg én nem mondom addig szerintem eszükbe se jut...de ha tudnák beindulnának az agytekervények.....

2012. szept. 6. 09:23
 13/17 anonim ***** válasza:

Pont most buktattunk le egy 6 hós kismamát a faluban, az már eléggé látszik, pár hete kezdett el nőni neki. Ő is takargatni akarta, mert már van 6 gyereke, ez a 7. lesz, nem normálisak vedelnek állandóan. Megértem h titkolni akarja, de még 1x sem volt orvosnál...

A Te helyzeted már, sztem azt nem kell titkolni, ne foglalkozz mással! Én is úgy hallottam hogy akik izmosabbak a hasnál később látszik.

2012. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nekem ez az első....:)szóval izgi....
2012. szept. 6. 09:29
 15/17 anonim ***** válasza:
165 cm vagyok, 65 kilóval kezdtem a terhességet, csak a 26. hét után kezdett nyilvánvalóvá válni, h valaki van a pocakomban.
2012. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kicsibes vekony voltam, kiskorom ota versenyszeruen tancolok, izmos a hasam, labam:)

25 hetes vagyok es mar nem tudom takargatni, mondjuk en nem is szeretnem:) de a 22 het korul kezdett latszodni annak aki nem ismer:)

2012. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan osztálytársam akin nem is látszott a terhesség első 7hónapja meddig lapos hasú volt. 9hónapban nézett úgy ki mintha 6hónapos lett volna. és a végén majdnem 4kgval szült.
2012. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!