Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hétben csak a wc-papíron...

5. hétben csak a wc-papíron látszódó vérezgetés vetélés?

Figyelt kérdés
Ma megyek a dokimhoz, aki azt mondta, hogy valószínűleg gyógyszert fog írni és hogy ez sűrűn előfordul mással is, de én azért aggódom. Májusban volt egy vetélésem, de az valahogy nem ilyen volt. A hétvégén volt már ilyen "vérzgetés, barnázás"...de elmúlt és tegnap estétől megint van egy pici. Szerintetek?
2012. szept. 6. 10:22
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy :) Pánikolni még éppen nem pánikolok...nem is akarok (de persze nem sok választ el). Az előző baba a 9. héten ment el. Nála én is úgy voltam, hogy inkább hamarabb, mint a vége felé és inkább menjen el, mint beteg legyen. Sőt, most is így vagyok vele...csak nagyon nem szeretném átélni megint. Az előző terhességben pedig nem is volt ilyen vagy hasonló problémám, mint ez a barnázós vérzős dolog.

Te hanyadik hétben vagy? A gyógyszer óta minden zökkenőmentes Veled?

2012. szept. 6. 12:31
 12/28 anonim ***** válasza:

úúúúú, sajnálom az első babát! az biztos hogy én is megtörnék rendesen!

mi ma vagyunk 11 hetesek, még egy hetet izgulok, hogy minden rendben legyen, a szomszéd párnak a 12. heti UH-n már nem volt szívhang, úgyhogy megy a para, rendesen elfog néha a kétségbeesés. a gyógyszer szedése óta egyetlen egyszer volt barnás folt a paíron, bár már rájöttem azt hiszem, hogy mitől volt (nekem kaki után volt csak mindig ilyen az erőlködéstől) és legutoljára is, de azon az apró folton kívül minden rendben van (koppkoppkopp). néha szúrogat a hasam, meg émelygek, de ezeknek mindig örülök, mert legalább érzem, hogy terhes vagyok! :) kitartást neked jó sokat! és írj, hogy mi volt a dokinál! (jah, amúgy meg lehet, hogy butaság, de egyszer nagyon begörcsölt a hasam, elkezdtem simogatni és beszélni a babócához, hogy ne csinálja ezt, meg legyen erős és kitartó, ezt túl kell élni..blablbal és pár perc múlva elmúlt! lehet, hogy e nélkül is elmúlt volna, de persze én váltig állítom, hogy csak e miatt volt! :) kommunikáljatok ti is! :)

2012. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat, biztosan utrót, vagy duphastont kapsz majd, az segíteni fog. Amíg nincs sok élénk piros vér, és görcs, addig nincs nagy baj. Drukkolok.
2012. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
En 5+2 voltam amikor olyasmim volt mint neked.Gyorsan mentem ugyeletre es akkor derult ki h ikreket varok.:)
2012. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Voltam a dokimnál...nem látott semmit,se méhen belül, se méhen kívül. Kedden kell vérvételre mennem és köv. uh-ra. Írt fel utrogestant és rutascorbint. Azt mondja, lehet nem félidőben van a peteérésem, talán azért lehet,de hát ezek még halovány tippek. Szerintetek? Tapasztalat?
2012. szept. 6. 20:11
 16/28 anonim ***** válasza:
Nekem a 6.hétben volt ilyen barna valami és kétszer.... A doki megnézett azt mondta,hogy hormonális vérzés volt csak.És többet nem is volt ilyen.(kop-kop)
2012. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsés vagy, hogy többet nem vérezgettél. Nálam sajnos eddig még nem akart abba maradni :( Tegnap este vettem be és ma reggel, de eddig semmit javulást nem érzek.
2012. szept. 7. 17:07
 18/28 anonim ***** válasza:
ha legközelebb kiváltod, válaszd a hüvelykapszulát! állítólag sokkal jobb a hatása, mert ugye "helyben" hat, meg nem is leszel tőle rosszul! (még lehet nem vagy,de majd úgy egy hét múlva. nekem égtelenül fájt a gyomrom, rosszul voltam, álmos voltam...)
2012. szept. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Álmosnak én is álmos vagyok tőle, meg tegnap este iszonyatosan fájt a derekam is. Bár ez lenne a legkisebb gond...a vérzés még mindig tart. ma felhívtam a dokim, és megemelte az adagot 2x2-re. Szerinted mitől lehet, hogy nem maradt abba vérzés?
2012. szept. 8. 13:29
 20/28 anonim ***** válasza:
gondolom még nem fejtette ki a hatását. vagy nem tudom. nem vagyok orvos. ha egyáltalán nem használ, akkor lehet, hogy nem hormonális eredetű a vérzés (mert ugye ez egy hormongyógyszer). vagy legrosszabb esetben,de ez a betegtájékoztatóban is le van írva, hogy a genetikai betegségek miatti vetélést nem akadályozza meg, csak késlelteti. de nem akarlak ijesztgetni a világért sem! az UH-n mit mondott a doki? látja honnan jön a vér? mikor én pecsételtem azt mondták, hogy lehet, hogy a méhszáj sebem miatt vérzek, mert már nem láttak vérzést, a magzat meg egészséges volt. Türelem, az idő mindent megold! várj egy hetet, ha akkor is vérzel menj vissza a dokihoz, nézze meg minden rendben van e! írj, hogy mi volt!
2012. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!