Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hétben csak a wc-papíron...

5. hétben csak a wc-papíron látszódó vérezgetés vetélés?

Figyelt kérdés
Ma megyek a dokimhoz, aki azt mondta, hogy valószínűleg gyógyszert fog írni és hogy ez sűrűn előfordul mással is, de én azért aggódom. Májusban volt egy vetélésem, de az valahogy nem ilyen volt. A hétvégén volt már ilyen "vérzgetés, barnázás"...de elmúlt és tegnap estétől megint van egy pici. Szerintetek?
2012. szept. 6. 10:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
16os vagyok!Elszóltam magam,tegnap éjjel kórházban voltam.vérzett a nyakcsatornám..csak tudnám mitől lehetett.Nem értem el az orvosomat és ügyeletre mentem,ahol akkora bunkó orvos volt...........
2012. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Hát én is túl vagyok mára az ügyeleten. Számomra semmi jó. Vetélés... Folyamatosan vérezgettem (válik le a méhnyálkahártya), így bementem az ügyeletre, mert pont a dokim ügyel, de az uh-on nem látni még semmit olyan pici azt mondja. Holnap vérvétel, meg szerdán is. Figyeljük, hogy csökken-e a hcg. :(
2012. szept. 9. 21:05
 23/28 anonim ***** válasza:
Remélem csökkeni fog és minden rendben lesz!!!!!Majd írd meg,hogy mi van!!Szorítok értetek!!!
2012. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nos, hát ebből az egészből egy méhen kívüli terhesség lett. A szerdai uh-on már látták a bal kürtben...innentől kezdve haza se engedtek, hanem bent kellett maradnom. A szerdai hcg-m már csökkent, az 436 volt. A klinikán, nem fájt és nem görcsölt a hasam, nem is véreztem, csak barnáztam. Pénteken megint vettek vért és voltam uh-on. A hcg-m 219, ami elég szépen csökkent, és a bal oldali kürtben lévő kerekded kis képletem is csökkent a méretéből. Azt mondják, hogy fel tud szívódni magától. Ez előtt sose gondoltam, hogy a méhen kívüli terhességnek ilyen formája is van,de örülök, ha sikerül műtét nélkül megúszni. A szép eredményeimnek köszönhetően haza engedtek (de persze csak papíron) és kedden kell mennem vérvételre és uh-ra. Nagyjából itt járok :( Persze amióta haza jöttem, elkezdtem vérezni, amire bepánikoltam és az összes motyómmal vissza mentem a klinikára, de azt mondták, hogy ez teljesen normális, amíg nem fáj a hasam. Hát ennyi :(
2012. szept. 15. 10:12
 25/28 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :(
2012. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Huh!Gondoltam,hogy valami baj van,de azért reméltem,hogy minden rendben lesz.Jól gyötör az élet.Sajnálom!
2012. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!
2012. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Sajnos ez van. Levonható következtetés a dologból az az, hogy ha bármiről azt gondolod, hogy nem normális, akkor az nagy valószínűséggel úgy is van!!! Se barnázni, se vérezni tényleg nem normális!

Sok szerencsét mindenkinek a későbbiekben!

2012. szept. 19. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!