Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamik, hogy...

37-38 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Rosszul :-( a pocim annyira lent van,hogy lassan a térdem tartja,nem tudok aludni,rossz a kedvem is. Ma kitört rajtam a takarítási láz,erre rosszul lettem,szédülök,hányingerem van. A sok jósló is kikészít,napról napra jobban fáj. Jó lenne már,ha kibújna a kisasszony :-) Te,kedves kérdező,hogy vagy? Kisfiú,kislány? 37hkm
2012. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát...nekem a fejem fáj már 2napja,na meg kikészít ez a sok pisilés. Am.jól vagyok. De nagyon türelmetlen vagyok,első baba és alig várom,h világra jöjjön a kislányunk! Kitartás,pihenj sokat. Már nem sok van. :)
2012. szept. 7. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszonylag jól,az éjszakai nem alvást leszámítva(zsibbad a jobb kezem+állandóan pisilni járok).3. gyerkőc(kislány),a 37. hétben vagyok.Nem tudom meddig marad bent,tegnap a méhszájértékem 1111 volt.A középső gyerek is majdnem 3 héttel előbb érkezett.Jóslóm nincs-sose volt-de pár napja keményedek.
2012. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia(sztok)!

A 38. hétben vagyok, de már hetek óta nem alszom, mert mindig fájdogál valahol, és persze ha el is alszom, másfél óránként felkelek pisilni.

Egyébként még nem várom, hogy kibújjon, ha lehet, kihúznám vele a végéig.

2012. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem múlthéten nézték a méhszájam zárva volt. De ezen a héten nem nézték meg. Azért mert zárva volt? Azt nem kell minden héten nézni? És ha kinyilik az mit jelent? Nekem nincs keményedés sem.
2012. szept. 7. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!