Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ihatok L-carnitint és fogyókúr...

Ihatok L-carnitint és fogyókúrás turmixokat a terhességem alatt?

Figyelt kérdés
Profood termékek
2007. aug. 26. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem javasolnak fogyókúrát terhesség és szoptatás alatt, mivel nem tudhatod milyen fontos tápanyagot vonsz meg így a babától.
2007. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad fogyózni a terhesség alatt!

Táplálkozz ésszerűen és egészségesen, zöldésg, gyümölcs, főzelék, sovány húsok, teljes kiőrlésű gabonák stb. De ne használj fogyókúrás szereket!

2007. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


IgAZÁBÓ IHATSZ,HA A BABA NEM SZÁMIT NEKED.NEM IS ÉRTEM HOGY LEHET ILYENKOR A SAJÁT TESTED FONTOSABB.A HIZÁST UGYSE KERÜLHETED EL.MAJD LEFOGYSZ UTÁNA!

2007. szept. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ne most kezdj el "aggódni" az alakod miatt! Én semmiképpen sem javasolnám a szénhidrátmentes fogyókúrás italokat. A babának is és a szervezetednek is óriási szüksége van mindenféle tápanyagokra! A szálkásításnak nem most van itt az ideje! Ha ésszerűen, változatosan táplálkozol, és nem két pofára eszel (bocs), akkor nem fogsz elhízni! Hízni úgyis fogsz, ez elkerülhetetlen! A gyerekednek pedig szüksége van a cukorra is, zsírokra is, vtaminokra is, nyomelemekre is...stb.

Egy csomó kismamás oldal van, ahol leírják, hogy a farkaséhség érzetet hogyan lehet jól csillapítani....stb. Szerintem nem kéne zsírégető és fogyást elősegítő turmixokat innod! (Én is szedtem anno L-carnitint, és zsírégető szójaturmixot is ittam, amikor nem voltam állapotos, és edzeni jártam meg futni).

Létezik már kismama torna is, ami egészséges, és testmozgás is. Arról is írnak hogy mikortól végezhető....stb. Nézz ezeknek utána! Sok sikert!

2007. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!