Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszelyben van a baba?

Veszelyben van a baba?

Figyelt kérdés
6 honapban van a kismama, es az orvos azt mondta hogy a koldokzsinor rosszul van elhelyeszkedve, a babanak a laba kozt van, es mikor 7 honaposan meg fog fordulni problemat okozhat, es lehet csaszarmetszest kell csinalni 7 honaposan. Lehet hogy nem is kap megfelelo taplalekot amiert ugy van a koldokzsinor, es nem tud megfeleloen fejlodni. Az orvos azt is furcsalja hogy a kismama nem hizott, hanem meg fogyott!

2012. szept. 8. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Egy pár dolgot nem értek. Elöszőr is. Nagyon jól meg tudják állapítani h veszélyben van-e a baba, és h megfelelően fejlődik-e. Ez nem is lehet kérdés.


Amúgy az Én Kisfiamnak is a lába között volt jó pár alkalommal mikor UH-n néztük, és semmi baja nincs. 32hetesen 2200gramm volt.


És Én sem híztam, hanem fogytam a terhesség alatt- most tartok a kezdő súlyomnál kb. és 36hetes vagyok. Engem semmi ilyesmivel nem fenyegettek... minden a legnagyobb rendben....



36hkm

2012. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos neki hogy jovo honapban mikor megy megint vizsgalatra akkor tudja megmondani hogy ki kell e venni a babat vagy sem.
2012. szept. 8. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Mi itt a kérdés? Akkor majd az orvos megmondja. Mi nem vagyunk azok. Nem is értem mit akartál ezzel...
2012. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem problémát fog okozni, hanem problémát okozhat!


Az lányomnak is a combjára volt anno tekeredve a köldökzsinór, semmi problémát nem okozott, szüléskor letekerték róla, és ennyi...


Ha gondot okozhat, az csak akkor fog kiderülni, ha megfordult, és az látszódni fog az ultrahangon.


Addig pedig feleslegesen nem szabad idegeskedni, mert árt a babának :)

2012. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség amit a doki mond. Mármint persze, ez mindenkinél előfordulhat, de nem kéne ilyennel riogatni a kismamát.

Az én kisfiamnak is a lába között volt a zsinór, most 2 hetes és makk egészséges.

2012. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!