Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21+1 hetes kismama vagyok....

21+1 hetes kismama vagyok. Mikor fogom erőteljesebben érezni a babám mozgását, nem kéne még?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

HA már érzed akkor az jó!

Fogod még érezni jobban is. Ne izgulj! Főleg amikor már kevesebb helye lesz!

Boldog babavárást!

2009. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,én 20+5 hetes vagyok,nekem már nagyon erőseket rúg a kisfiam,főleg este,amikor lefekszem,sokszor olyan érzésem van,hogy a hüvelyem felé dolgozik.Egyébként őt már a 14. hét óta érzem,fokozatosan erősődnek a rúgásai napról-napra.Egyébként 3.baba.
2009. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"véletlenszerüen" ébred,kel.eddig is éreztem,de tegnap óta sűrüsödött,és nagyobbodott a "rugás" ütés.

26+5

2009. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem nem kell aggódnod,bár én is folyton azt teszem,mert van olyan nap amikor egy csomót mozog és annyira,hogy még más is érzi,ha ráteszi a kezét a hasamra, és van olyan nap amikor örülök,ha egy pici rúgást érzek.Hétfőn voltam dokinál azt mondta ilyenkor még nagyon kicsik,nem rúgnak olyan nagyokat.Majd jóval később amikor nagyobb terhes leszek és akkor sem rúg akkor el kell menni azért vizsgálatra.Én 22 hetes vagyok.Boldog babavárást! :) Linda
2009. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!