Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenne egy kényes intim kérdésem!?

Lenne egy kényes intim kérdésem!?

Figyelt kérdés
Terhességetek vége fele amikor már tényleg nagy a pocakotok, hogyan , milyen pózban szeretkeztek párotokkal? Kényelmes is legyen,élvezzétek is...?

2012. szept. 8. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia


38 hetes vagyok és mi vagy úgy, hogy én vagyok felül és lovagolva, vagy hátulról. Nekünk ez a két póz "jött be". :)

2012. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hátulról!:)
2012. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Én úgy tudom, olyankor már egyáltalán nem ajánlott szeretkezni.
2012. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gond a terhességgel, akkor a végéig lehet!
2012. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet. Legalábbis az én orvosom ajánlotta. Zárva van a méhszáj is,minden rendben, úgyhogy nem tiltotta meg.:) am.köszönöm a válaszokat:)
2012. szept. 8. 18:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem azzal volt a dokim, hogy koraszülést okozhat, de amúgy tényleg mindenhol mást lehet hallani. Mindenesetre én úgy voltam vele, hogy az biztosan nem árt a babának, ha nem szexelek, azt viszont nem tudom, mit okoz, ha szexelek, szóval inkább a biztonság kedvéért mellőztük a nemi aktust és megoldottuk másképp :)
2012. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kutya pózben és kifli pózban. Nekem már tuti nem lett volna energiám felül lenni :)
2012. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Őszinte elismerésem nekem is,hogy valaki még tud felül lenni :) én már mozogni alig bírok,pedig amúgy elég fitt vagyok. Mi oldalasan szoktuk,vagy kutyapózban,vagy állva.

38 hkm

2012. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kanalka- kanalka poz ezt nagyon szerettuk mert lusta poz a nagy pocak nem volt utban es nem mely a kozosules vagy kismama felul de erre lusta voltam
2012. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó én négy nappal a kiírt nap előtt még felül voltam. Aztán amikor végeztünk, kimentem pisilni és elkezdődtek a fájások:Dez volt éjfélkor. kilencre megvolt a csajom
2012. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!